Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oznaczenie wszystkich członków grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Oznaczenie wszystkich członków grupy (/Temat-Oznaczenie-wszystkich-czlonkow-grupy-174635)



Oznaczenie wszystkich członków grupy - wysoki01 - 01-10-2022 14:55

Ostatnio na FB kilku administratorów oznaczyło mnie na grupach w komentarzu gdzie było @wszyscy. Podobno wtedy cała grupa dostaje powiadomienie.
Próbowałem u siebie, ale jakość to nie działa ?
Czy u kogoś z Was jest taka opcja?


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - mobozigass - 01-10-2022 23:03

u mnie tez nie działa


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - poverejay - 06-11-2022 18:30

Niestety jak wyżej osoby piszą czasem działa, czasem nie. Podstawowa zasada. Robimy to raczej na komórce oraz jak nam podświetli @wszyscy (użyj raz dziennie) to po kliknięciu zatwierdzamy Enterkiem i śmiga. U mnie problem jest innej natury, działa na wszystkich moich grupach (oczywiście trzeba jeszcze być jej Adminem) oprócz jednej, która ma najwięcej użytkowników. I nie mam pojęcia czemu na niej nie działa - a na pozostałych już tak...


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - Michu5239 - 07-11-2022 12:15

U mnie problemy są jedynie przy grupach +20k członków. Niestety na grupach 100k członków, jeśli się już uda wysłać to dochodzi tylko do niektórych osób.

Wychodzę z założenia, że powiadomienie dostają tylko członkowie, którzy w określonym czasie miały jakąś interakcje z treścią umieszczoną na grupie.

Co do umieszczania powiadomień to da się zauważyć, że przy umierających grupach nie da się ich wstawiać.


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - zarii - 07-11-2022 16:50

Oznaczasz jako administrator grupy, tj. Twoje prywatne konto czy jako strona? Smile


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - hubson16 - 09-11-2022 21:45

Tak to działa. Od niedawna robie to także u siebie.
Raz dziennie możesz to zrobić z jednego konta Tongue
Możesz oznaczać kilkanaście razy z jednego profilu ( niestety musisz być adminem grupy).

Jeśli jesteś administratorem w grupach i masz łeb na karku to można to fajnie wykorzystać.


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - Michu5239 - 09-11-2022 23:07

Osobiście mam tak że 10-15 grup przypisany do 1 konta prywatnego + do tego 2 strony. Powiązane tak by w wypadku bana na konto miał dostęp do grup i możliwość przerzucenia na inne konto.


Co do tego czy powiadomienie działa to są 2 problemy.

1) Powiadomienie wgl nie chce wskoczyć

2) Powiadomienie wskoczy, ale grupa która ma dla przykładu 100k członków to powiadomienie dostanie garstka


Rozwiązania jakie stosuje:
1) Staram się by w grupie utrzymać aktywność na poziomie 1/4-1/3 Grupa 20k musi mieć min. 5-7k aktywności (posty/komentarze/reakcje) Mam ustawionego odpowiednio tego boota na FB na każdej grupie by blokował posty botów. 1/2 razy w tygodniu wchodzę i puszczam te spamerskie posty. Mimo że nie są w temacie, zawsze je puszczę to podbijają statystyki. Wiadomo im mniej brakuje do tych 1/4-1/3 aktywności tym rzadziej to robię.

2) Co do powiadomień to nie robię nimi spamu. Używam je raz na 3 dni. Przykładowo jak na koncie jest 15 grup to dziennie używam powiadomienia na 5 grupach, następnego dnia następne 5. Tak by powiadomienie dawać raz na 3 dni MAX!! Sam ostatnio tego nie testowałem #Jak coś działa to po co to zmieniać xd. Częstsze spamowanie ucina te zasięgi + pamiętaj by do postu wrzucić jakieś zdjęcie i więcej niż 10 liter


Osobiście publikacje robię tylko z konta prywatnego nie strony.

Jeśli ktoś publikuje za pomocą strony chętnie wysłucham jego spostrzeżeń jak to działa przy stosowaniu tego dłużej niż miesiąc Smile


Pamiętajcie też że FB to jeden wielki tester przy około 70 grupach.
Różnią się przykładowo:
- Moderatorzy mają inne ustawienia XD
- Na jednych fajnie wyłapuje spam, a na innej te same posty są przepuszczane
- Różne ustawienia tego wbudowanego bota do zarządzania, tam to już istny meksyk heh ale sam wychodzę z założenia że dla mnie to dobrze. Na ponad 70 grupach mam z 10 kombinacji tego schematu. Przez co boty mają trudniejszą prace

Polecam sprawdzić sobie zakładki odznaki oraz inne funkcje. Sporo mogą wam ułatwić. Odpowiednie wykorzystanie tego bota + odznak ładnie wycina spam z grupy xd.


RE: Oznaczenie wszystkich członków grupy - wysoki01 - 07-12-2022 17:04

Niestety nadal u mnie nie pojawia się opcja @wszyscy facepalm
Wpisuję z prywatnego profilu i z dwóch fanpage'y (wszystkie są dodane jako admin)
Próbuję w poście i w komentarzu...
Czy przyczyną może być wielkość grupy, która ma prawie 50k osób?

Piszecie, że właśnie z dużymi grupami są problemy...