Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z kasyna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wypłata z kasyna (/Temat-Wyplata-z-kasyna-174625)



Wypłata z kasyna - mateke - 28-09-2022 19:18

Witam, mam do wypłaty w zagranicznym kasynie 1500zl ale moge wypłacić tylko na polskie konto, czy mogę mieć jakiś przypał z tego? Szkoda tego zmarnować ale sie teoche boje ze mi jakas kare dadzą.


RE: Wypłata z kasyna - Assasinoo - 28-09-2022 19:34

Może da radę na Revoluta? Zainteresuj się też, czy na przelewie widnieją oni, czy pośrednik. Często jest ta druga opcja, kolega mówił.


RE: Wypłata z kasyna - mateke - 28-09-2022 19:44

Własnie nie ma niestety.


RE: Wypłata z kasyna - ShuQi - 28-09-2022 19:57

Jeżeli masz możliwość wpisania tytułu jaki ma być w przelewie to np DiPocket rozwiąże temat Wink
Lub zapłacić komuś np 20% za przyjęcie przelewu.


RE: Wypłata z kasyna - iamoscar - 29-09-2022 09:14

Żadnej kary nie dostaniesz, bank nie zainteresuje się kwota poniżej 15k euro, nie znam ani nie słyszałem o przypadku problemów związanych z wyplata większych kwot a co dopiero tysiaczka, na revo bodajże tez masz polski iban więc może zlecisz na revo nie kartę a polskie konto wpisując iban z revo jeśli masz wątpliwości.


RE: Wypłata z kasyna - maxiu170 - 29-09-2022 20:32

(29-09-2022 09:14)iamoscar napisał(a):  Żadnej kary nie dostaniesz, bank nie zainteresuje się kwota poniżej 15k euro, nie znam ani nie słyszałem o przypadku problemów związanych z wyplata większych kwot a co dopiero tysiaczka, na revo bodajże tez masz polski iban więc może zlecisz na revo nie kartę a polskie konto wpisując iban z revo jeśli masz wątpliwości.

Wystarczy przelew na 1 tyś zł, wystarczy że masz zarejestrowaną działalność gospodarczą- też kolega mi mówił. Ale dla osoby fizycznej, przy tej kwocie raczej ryzyko jest znikome.


RE: Wypłata z kasyna - Zarabianka - 18-10-2022 12:49

Najlepiej nie mieć tez konta w polskich bankach Smile Ja uzywam Pekao ale staram się płacić i kozystać z portfeli internetowych.