Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie otworzyć sklep internetowy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie otworzyć sklep internetowy? (/Temat-Gdzie-otworzyc-sklep-internetowy-174624)



Gdzie otworzyć sklep internetowy? - kojot60 - 28-09-2022 18:19

Cześć, chcę otworzyć sklep internetowy z odzieżą.
Chciałbym żeby były płatności kurierzy.
Nie za bardzo orientuje sie. Więc stąd moje pytanie.

Wybrać shoper? Czy może sky-shop.
Tam mam abonament na poziomie do 100zl miesięcznie.
Jestem otwarty na inne propozycje.
Chciałbym aby sklep posiadał coś takiego jak kreator żebym mógł sam dodawać oferty kolejnych ubrań jak np w olx czy allegro. Żeby było to proste i intuicyjne. Zdjęcie opis cena coś takiego.
Proszę o pomoc jeżeli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat.


RE: Gdzie otworzyć sklep internetowy? - Prizmo* - 28-09-2022 19:41

Hosting cyber-folks, domena, instalujesz prestashop i spokój Wink
Wszystko wyklikasz.


RE: Gdzie otworzyć sklep internetowy? - mahuzz - 28-09-2022 21:27

Najpierw wybrałbym jakiś shared-hosting (np. ten co proponuje Prizmo Wink ) + WooCommerce.

Albo shopify, bo proste.


RE: Gdzie otworzyć sklep internetowy? - itmaster - 29-09-2022 10:16

Rozwiązanie z własnym hostingiem + instalacja skryptu sklepu to fajne rozwiązanie (bardziej elastyczne), ale pod warunkiem gdy ktoś jest choć trochę techniczny.

Jeśli nie, to właśnie systemy gotowych skletów typu Shoper są lepszym rozwiązaniem, bo o nic się nie martwisz, administratorzy systemu wszystko technicznie ogarną. Ty tylko merytorycznie będziesz obsługiwał typu dodawanie asortymentu.


RE: Gdzie otworzyć sklep internetowy? - kojot60 - 29-09-2022 19:55

(29-09-2022 10:16)itmaster napisał(a):  Rozwiązanie z własnym hostingiem + instalacja skryptu sklepu to fajne rozwiązanie (bardziej elastyczne), ale pod warunkiem gdy ktoś jest choć trochę techniczny.

Jeśli nie, to właśnie systemy gotowych skletów typu Shoper są lepszym rozwiązaniem, bo o nic się nie martwisz, administratorzy systemu wszystko technicznie ogarną. Ty tylko merytorycznie będziesz obsługiwał typu dodawanie asortymentu.

Dziękować!!