Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ile mogę dostać za fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wycena (/Forum-Wycena-388)
+---- Wątek: ile mogę dostać za fanpage (/Temat-ile-moge-dostac-za-fanpage-174546)



ile mogę dostać za fanpage - matig20 - 07-09-2022 05:20

witam posiadam fanpage (tanikwiatek) ktorego juz jie bede używał... ale od początku.
Posiadam fanpage którego używałem jako sklepu , sprzedawałem sadzonki kwiatów itp. fanpage ma nie całe 800 like
ale to tylko dla tego. ,że nie prowadziłem sprzedaży wysyłkowej tylko lokalnie i sezonowo , zasieg jaki generuje fp nie jest z byt duzy ponieważ używany byl głównie od marca do czerwca.... ile taki fp moze być wart??? sa w.nim realni obserwatorzy zainteresowani florystyką itp... chętnie bym odsprzedał bo.jiz raczej nie będzie mi potrzebny . najlepiej jak by ktoś z kwiaciarnia z małopolski najlepiej z powiatu woelickiego był zainteresowany proszę o jakieś doradztwo gdzie to mogę sprzedać itp.. szkoda tak nisOwego fp z bazą klientów


RE: ile mogę dostać za fanpage - mysc - 08-09-2022 00:07

Myślę, że najsensowniej będzie wyszukać kwiaciarnie z Twojej okolicy - i im zaproponować zakup. Tematyka jest niszowa i nie ma co czekać że ktoś trafi na Twoje ogłoszenia o sprzedaży.

Ile taki FP jest warty? Moim zdaniem bardzo niewiele. 50-100zł Wink Dużo lepsze efekty na rynku lokalnym można uzyskać w FB ADS'ie.

.