Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj wykonując płatne zadania przez telefon ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj wykonując płatne zadania przez telefon ! (/Temat-Zarabiaj-wykonujac-platne-zadania-przez-telefon-174538)



Zarabiaj wykonując płatne zadania przez telefon ! - EfectiveWork - 06-09-2022 08:39

Witam !

Od razu zaznaczę, że nie jestem administratorem grupy także proszę do mnie nie pisać na PRIV. Znam się z osobą, która jest współtwórcą grupy i poprosił mnie o napisanie tematu z tego względu, że otworzył rekrutację do serwisu. Poniżej przesyłam kryteria jakie musi spełniać osoba, która chce dołączyć do grupy:

Cytat:Poszukujemy rzetelnych i zaangażowanych osób, do wykonywania prostych zadań/akcji przy użyciu telefonu - zadania wykonujemy w 100% zdalnie z domu lub z innego miejsca w którym możemy swobodnie korzystać z telefonu. Nasza grupa istnieje już 3 lata i daję możliwość dorobienia sobie do budżetu domowego przy minimalnym wysiłku oraz przestrzeganiu zasad współpracy.

Ofertę kierujemy do osób pełnoletnich, którzy swobodnie mogą korzystać z telefonu w godzinach od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. W tym przedziale czasowym naszym zadaniem jest wykonanie prostych zadań według wytycznych.

Czas wykonania jednego zadania wynosi od 1 minuty do 8 minut w zależności od zadania. Ilość zadań każdego dnia się zmienia - wszystko zależy od ilości zleceń jakie otrzymamy do zrealizowania. Im więcej zadań tym potencjalny większy zarobek.

Wymagamy podstawowej umiejętność obsługi komputera a także telefonu.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania obszerniejszych informacji prosimy o kontakt e-mail: [email protected]

Pozdrawiam

Także jeżeli będą jakieś pytania to śmiało proszę je kierować na powyższy adres E-mail.

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj wykonując płatne zadania przez telefon ! - Zarabiacz321 - 06-09-2022 17:24

Dziwne takie ogloszenie, kto za to płaci, zero dowodow, wyglada to troche jak scamy z fejsa Big Grin

Oczywiscie napisze na maila i zobaczymy Smile


RE: Zarabiaj wykonując płatne zadania przez telefon ! - EfectiveWork - 06-09-2022 19:19

Po prostu napisz i sam zdecydujesz czy jesteś zainteresowany czy też nie.


Zarabiaj wykonując płatne zadania przez telefon ! - Hybrid1990 - 06-09-2022 19:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.