Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler (/Temat-WealthSeed-Darmowa-akcja-do-500-zlotych-Polski-makler-174527)



WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - marek505 - 02-09-2022 11:42

WealthSeed Polski makler

[Obrazek: M3lkdPl.png]

Obecnie prowadzi kampanie promocyjna i można otrzymać darmową akcje do wartości 500 złotych.

Jak skorzystać z promocji?

Zarejestruj się z Reflinku, aby uzyskać bonus link promocyjny tutaj

Czysty link: https://www.wealthseed.eu/


Zweryfikuj konto

Dodaj środki

Zgarnij Darmową akcję do 100€

[Obrazek: B6dNcIP.png]
[Obrazek: U1REA7n.png]


Kim jest Wealth Seed?

WealthSeed jest znakiem towarowym Fair Place Finance S.A. z siedzibą w Łodzi, ul Inżynierska 1/3, 93-569 Łódź, Polska, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Łodzi pod numerem KRS 0000481261, z numerem NIP 7252071598 oraz numerem REGON 101691279, o kapitale zakładowym 10 000 000 PLN.

WealthSeed prowadzi działalność maklerską podlegającą nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Kto może skorzystać z promocji?

Każdy Uczestnik Programu DARMOWE INWESTOWANIE WealthSeed (dalej „Program”) może odebrać Papiery Wartościowe udostępnione w ramach Programu spośród papierów wartościowych znajdujących się w ofercie Organizatora.

Papier Wartościowy jaki odbierze Uczestnik jest określany w dwóch krokach. Najpierw każdy Uczestnik zostaje przydzielony według kolejności rejestracji zdefiniowanej w Tabeli B do grupy kilkunastu Papierów Wartościowych tzw. puli Papierów Wartościowych (dalej „Pula”). Następnie Uczestnik ma prawo wyboru dowolnego Papieru Wartościowego z przydzielonej Puli, na której zakup otrzyma środki od WealthSeed.

W programie dostępne są cztery Pule (A, B, C i D), z których każda zawiera kilkanaście różnych Papierów Wartościowych. Pule różnią się między sobą wartością dostępnych Papierów Wartościowych, więc niektórzy Uczestnicy będą mogli wybrać spośród bardziej wartościowych, a inni spośród mniej wartościowych Papierów Wartościowych zależnie, do której Puli zostaną przydzieleni.

Dzięki temu w ramach programu można odebrać Papier Wartościowy nawet o wartości ok. 100 EUR (500 PLN). Jednocześnie maksymalna wartość Papieru Wartościowego w najniższej puli wynosi ok. 5 EUR (25 PLN).

W tabeli poniżej przedstawiono szacunkową średnią oraz maksymalną wartość Papierów Wartościowych dostępnych w każdej Puli na dzień uruchomienia Programu. Wartość dostępnych Papierów Wartościowych w każdej Puli może zwiększyć lub zmniejszyć się w zależności od zmian cen indywidualnych Papierów Wartościowych.

[Obrazek: 6zB67bV.png]

Regulamin promocji PDF


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - marek505 - 06-09-2022 21:32

WealthSeed - jak odebrać ETF czyli darmową akcje





RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - milosz998 - 07-09-2022 23:02

No dobra, dostałem akcje, wystawiłem na sprzedaż, w historii jawi się jako sprzedana, ale gdzie ta kasa za nią? Nigdzie w saldzie nie mam kasy za sprzedaną akcję.


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - marek505 - 17-09-2022 03:25

(07-09-2022 23:02)milosz998 napisał(a):  No dobra, dostałem akcje, wystawiłem na sprzedaż, w historii jawi się jako sprzedana, ale gdzie ta kasa za nią? Nigdzie w saldzie nie mam kasy za sprzedaną akcję.

Siemanko, jak tam ogarnąłeś? Ogólnie to wygląda tak, że jak sprzedasz akcje to środki na koncie pojawiają się do 48h i później można zlecić wypłatę.

Z ciekawości jak wysoką nagrodę zgarnąłeś?


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - albercik123 - 17-09-2022 08:36

Ja założyłem konto 13.09, wpłaciłem depozyt, wypełniłem ankietę i nadal nie ma bonusu, niby mają 30 dni ale inni mieli od razu i się zastanawiam czy zrobiłem coś nie tak.

Po logowaniu wyświetla się informacja:

Zdobądź ETF za darmo
Dokończ proces rejestracji, otrzymaj umowę i wpłać pierwsze środki, aby otrzymać w ciągu 30 dni darmowy ETF.

Sprawdź e-mail i dowiedz się jakie są następne kroki.

Potem sprawdzaj w aplikacji, czy Twój ETF jest już gotowy do odbioru


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - gacek017 - 18-09-2022 11:24

(17-09-2022 08:36)albercik123 napisał(a):  Ja założyłem konto 13.09, wpłaciłem depozyt, wypełniłem ankietę i nadal nie ma bonusu, niby mają 30 dni ale inni mieli od razu i się zastanawiam czy zrobiłem coś nie tak.

Po logowaniu wyświetla się informacja:

Zdobądź ETF za darmo
Dokończ proces rejestracji, otrzymaj umowę i wpłać pierwsze środki, aby otrzymać w ciągu 30 dni darmowy ETF.

Sprawdź e-mail i dowiedz się jakie są następne kroki.

Potem sprawdzaj w aplikacji, czy Twój ETF jest już gotowy do odbioru

Napisz do supportu i prześlij im od razu potwierdzenie wpłaty Wink


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - Lysyyy - 13-10-2022 19:52

Dziala?


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - gacek017 - 14-10-2022 13:35

(13-10-2022 19:52)Lysyyy napisał(a):  Dziala?

Działa,tylko z tym depo się pospiesz bo jest piątek,to może ci to jeszcze dojdzie Tongue


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - marek505 - 08-06-2023 00:48

#WealthSeed zmienia strategie i będzie świadczyć usługi dla instytucji.

Należy wypłacić środki na konto
Akcje i fundusze można przenieść gdzieś indziej, albo spieniężyć i wypłacić.


[Obrazek: L25QfEo.jpg]


RE: WealthSeed - Darmowa akcja do 500 złotych, Polski makler - marek505 - 21-06-2023 21:29

Temat można zamknąć