Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działania na Facebook problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Działania na Facebook problem (/Temat-Dzialania-na-Facebook-problem-174512)



Działania na Facebook problem - norbigrk - 29-08-2022 21:53

Cześć, zarabiam od dłuższego czasu na grupach fb tematyka Aliexpress. Chce poszerzać zarabianie poprzez promowanie różnych programów Aliflacyjnych. Mam program do automatycznego postowania. Natomiast mam wrażenie ze to posty maja zerowy zasieg. Do brzegu : w jaki sposób najlepiej publikować posty aby miały dobre zasiegi? Czy możliwe ze konta sa juz po prostu dojechane ( wszystkie kupne stażowe i nie ale mam je z 2 lata i sporo z nich bylo spakowane ). Czy możliwe ze mam jakiegos shadowbana i Ew co z tym zrobic. Jak macie jakies pomysły bede wdzięczny, ostatnio mi nic nie idzie i po malu zaczynam sie denerwować i czuje sie mocno zdemotywawany. Moze poratujcie jakims złotym tipem. Dzieki za odpowiedzi