Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. (/Temat-Bot-do-tworzenia-kont-Facebook-i-dodawanie-ich-do-grupy-174480)



Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. - Bobas - 23-08-2022 16:01

Najbardziej mi zależy na funkcji dodawania do grupy, zna ktoś może takie ?

Jak by ktoś potrzebował, znalazłem jeden, ale nie ma funkcji dodawania kont do grup ?
https://autobotsoft.com/how-to-use-facebook-account-creator-bot-facebook-registration-tool/


RE: Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. - Kaparskyy - 11-10-2022 17:18

Testowałeś takie coś? I jak facebook na to reaguje?


RE: Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. - EpicBlank - 25-10-2022 12:35

W obecnych czasach raczej już za dużo jest męczenia z robieniem takiego bota, przeglądam chyba wszystkie strony związane z crackowaniem/botingiem i ostatnie co znalazłem to chyba było z 2017 roku xD za dużo zabezpieczeń a konta też raczej by nie były trwałe, obecnie jeśli chce się pozyskiwać duże ilości kont to już bardziej crackuje się te stare i nieaktywne


RE: Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. - Kaparskyy - 27-10-2022 16:21

(25-10-2022 12:35)EpicBlank napisał(a):  W obecnych czasach raczej już za dużo jest męczenia z robieniem takiego bota, przeglądam chyba wszystkie strony związane z crackowaniem/botingiem i ostatnie co znalazłem to chyba było z 2017 roku xD za dużo zabezpieczeń a konta też raczej by nie były trwałe, obecnie jeśli chce się pozyskiwać duże ilości kont to już bardziej crackuje się te stare i nieaktywne

Stare i nieaktywne w sensie nie używane, czy te zablokowane i zbanowane da się też odbanować?


RE: Bot do tworzenia kont Facebook i dodawanie ich do grupy. - EpicBlank - 09-11-2022 16:40

To i to