Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WU PLUS - ok. 90 PLN dla RO / ok. 110 PLN dla DE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: WU PLUS - ok. 90 PLN dla RO / ok. 110 PLN dla DE (/Temat-WU-PLUS-ok-90-PLN-dla-RO-ok-110-PLN-dla-DE-174461)

Strony: 1 2 3 4


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN + dodatkowa promocja 100 PLN - kilsom2305 - 03-09-2022 16:24

(03-09-2022 13:45)mazarini napisał(a):  
(03-09-2022 13:41)kilsom2305 napisał(a):  Dzwoniłem na infolinie. Nie maja pojęcia kiedy dane karty się naprawią, niby dział IT zapewniał ze będzie to wczoraj, a dziś mówią ze sami nie wiedza.

Kpina totalna, wpłaciłem tam swoje pieniądze, i od kilku dni mam zamrożone kilkaset złotych. 

Proszę o scs z datą i godziną otrzymania nagrody za depozyt. Jeżeli jesteś moim refem, to pomogę w wypłacie środków (:

Niestety nie jestem twoim refem. Bonus robiłem na samym początku tej promki, teraz jest problem bo wpłaciłem sobie tam kaske bo chciałem doładować konto na Zen, aż tu klapa bo pare stówek mam zamrożone od paru dni.
Mam tez kartę fizyczna ale nawet jej nie mogę aktywować.


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN + dodatkowa promocja 100 PLN - mazarini - 03-09-2022 16:40

(03-09-2022 16:24)kilsom2305 napisał(a):  
(03-09-2022 13:45)mazarini napisał(a):  
(03-09-2022 13:41)kilsom2305 napisał(a):  Dzwoniłem na infolinie. Nie maja pojęcia kiedy dane karty się naprawią, niby dział IT zapewniał ze będzie to wczoraj, a dziś mówią ze sami nie wiedza.

Kpina totalna, wpłaciłem tam swoje pieniądze, i od kilku dni mam zamrożone kilkaset złotych. 

Proszę o scs z datą i godziną otrzymania nagrody za depozyt. Jeżeli jesteś moim refem, to pomogę w wypłacie środków (:

Niestety nie jestem twoim refem. Bonus robiłem na samym początku tej promki, teraz jest problem bo wpłaciłem sobie tam kaske bo chciałem doładować konto na Zen, aż tu klapa bo pare stówek mam zamrożone od paru dni.
Mam tez kartę fizyczna ale nawet jej nie mogę aktywować.

W porządku, jakbyś chciał się jakkolowiek dogadać ze mną w kwestii wypłaty zalegających środków to zapraszam do PW, bezpośrednio na mój tg: https://t.me/mazarini11 lub WhatsApp: https://files.fm/f/uweu9v96u

UPDATE: Pomagam zarówno w przypadku kont założonych na Rumunię, jak i na Niemcy, zapraszam Wink


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN + dodatkowa promocja 100 PLN - milosz998 - 05-09-2022 16:21

Ktoś wie kieedy naprawią te karty wirtualne? Przekazy między WU też nie działają...


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN + dodatkowa promocja 100 PLN - mazarini - 05-09-2022 17:32

Karty nie działają od tygodnia, przelewy natomiast w kratkę - faktycznie teraz znowu występuje ten problem, ale myślę, że w końcu znowu wszystko wróci do normy.

P.S Refkod z głównego postu jest uniwersalny działa na konta RO oraz DE (:

EDIT: Przekazy już działają.


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN dla RO / ok. 110 PLN dla DE - milosz998 - 15-09-2022 10:42

"Hallo Milosz,

hole das Beste aus der WU+ App für digitales Banking heraus! Du kannst noch 9 Tage lang Deinen 50-€-Willkommenbonus1 beanspruchen. Was Du tun musst:
2
Tätige im Einzelhandel oder online echte Käufe im Wert von 300 € mit Deiner WU+ Debitkarte.
So einfach ist das! Dein 50-€-Bonus wird Deinem digitalen WU+ Banking-Konto innerhalb von 40 Tagen gutgeschrieben."

Dostałem takiego maila.


Myślicie że te 300 euro zatrybi też jeśli doładujemy revoluta?


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN dla RO / ok. 110 PLN dla DE - mazarini - 15-09-2022 14:54

(15-09-2022 10:42)milosz998 napisał(a):  "Hallo Milosz,

hole das Beste aus der WU+ App für digitales Banking heraus! Du kannst noch 9 Tage lang Deinen 50-€-Willkommenbonus1 beanspruchen. Was Du tun musst:
2
Tätige im Einzelhandel oder online echte Käufe im Wert von 300 € mit Deiner WU+ Debitkarte.
So einfach ist das! Dein 50-€-Bonus wird Deinem digitalen WU+ Banking-Konto innerhalb von 40 Tagen gutgeschrieben."

Dostałem takiego maila.


Myślicie że te 300 euro zatrybi też jeśli doładujemy revoluta?

Niestety nie, wyłączyli opcje doładowań - zostają transakcje kupna :<

EDIT: Aktualizacja głównego postu - refkod z wersji DE Smile


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN dla RO / ok. 110 PLN dla DE - mazarini - 09-11-2022 19:58

Dla przypomnienia - jeśli ktoś nadal nie posiada konta w aplikacji WU+ nadmieniam, że promocja jest nadal aktywna. Preferowana wersja niemiecka z racji wielkości przyznawanego bonusu oraz prostych warunków. Dodatkowo pomagam z depozytem i rejestracją.

P.S W poście głównym można od teraz znaleźć metodę na rejestrację konta DE z PL nr. tel.


RE: WU PLUS - ok. 90 PLN dla RO / ok. 110 PLN dla DE - Firmowy671 - 24-03-2023 20:22

Wu plus można założyć drugi raz na ten sam dowód
Robię depozyt
Zapraszam na telegram @JustMoneyZO