Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? (/Temat-Na-czym-dodatkowe-2k-miesiecznie-174460)

Strony: 1 2


Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - patrykosinnn - 20-08-2022 12:15

Cześć. Czym się zainteresować jak bym chciał z czasem dorobić obok pracy dodatkowe 2-3k miesięcznie WYŁĄCZNIE Z INTERNETU? Nie chodzi oczywiście o czysto pasywny dochód, ale taki który dałoby się z czasem zautomatyzować i poświęcać nie więcej niż np 1h dziennie.


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - xdax1 - 20-08-2022 20:29

Na tym forum góruje afiliacja i na tym zdecydowanie najlepiej zarobić, poczytaj.


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - hubson16 - 09-11-2022 21:31

Rób zaplecza, pozycjonuj stronki i zbiegiem czasu będziesz zarabiać pasywnie Smile


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - Kaparskyy - 10-11-2022 13:38

Afilacja, zacznij od tego Big Grin w końcu po to tutaj wszyscy jesteśmy.


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - itmaster - 10-11-2022 14:48

Również uważam że afiliacja najlepsza, bo do zarabiania wystarczą na początek social media, w których praktycznie każdy z nas ma konta.


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - Sakla13 - 22-11-2022 10:53

Wydaje mi się, że 2K to dużo jeśli chcesz poświęcić jedynie godzinę dziennie


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - hufsmoke - 22-11-2022 22:49

(22-11-2022 10:53)Sakla13 napisał(a):  Wydaje mi się, że 2K to dużo jeśli chcesz poświęcić jedynie godzinę dziennie

Na wu plus robie tyle w tydzien 1-2 h dziennie wiec czy ja wiem


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - Czaq - 23-11-2022 10:42

(22-11-2022 10:53)Sakla13 napisał(a):  Wydaje mi się, że 2K to dużo jeśli chcesz poświęcić jedynie godzinę dziennie

Mimo wszystko da się. Wystarczy tylko przygotowanie czasowe lub odrobina inwestycji by wejść konkretnie w temat. Godzina/dwie dziennie jako cel 2k PLN / msc jest zdecydowanie możliwa.
Nie mniej jednak u każdego to wygląda inaczej. Jednemu wystarczy chwila by zrozumieć niektóre kwestie i informacje, a komuś innemu potrzeba będzie kilkukrotnie więcej czasu.


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - Kumitssu - 06-12-2022 10:27

2k to coś prostego, w stylu program poleceń revolut + kilka kont osobistych / lokat / pożyczek.

Revolut, aff44, comperialead to dobre źródła wszystkiego powyżej.
Konta osobiste i pożyczki możesz reklamować przez jarvee albo partyzancko, drukując ulotki i przyklejając na słupach ogłoszeniowych/ przystankach autobusowych.


RE: Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? - czukma - 06-12-2022 14:51

Sprobuj program partnerski aliexpress. Teraz dobry okres przedświąteczny ludzie są w szale zakupów. Najlepiej promować na swoich social mediach jeśli mamy duze zasięgi albo płatny ruch np FB ads