Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł (/Temat-Godzilla-120-bez-depozytu-ode-mnie-bonus-za-aktywnosc-5-zl-174451)



Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - Pomocnyjohn - 17-08-2022 11:06

Witam nowa platforma (wysokiego ryzyka )
Oferuję ciekawy zarobek za zaproszenie 10 osób dostaniemy vipa wartego 1020$ i możliwość zarabiania 40$ dziennie
Zaproszeni muszą dołączyć do grupy na whatsapp i codziennie wykonywać zadania
Dodatkowo na start 10$
Załóż konto z linku
https://godzillavideomedia.com/welcome?s=RgjHuG&lang=pl
Czysty: HTTPS://godzillavideomedia.com
Następnie wykonaj 12 zadań kliknij na głównej stronie suwak nastepnie przejdź do zakładki zadania kliknij w link i wyjdź z powrotem i naciśnij zadanie ukończone
Dołącz do grupy na whatsapp
https://chat.whatsapp.com/CCJVIvEI26aCAxdnZqQaf6
Na grupie napisz że prosisz o dodanie bonusu 10$
? Dodatkowo ode mnie bonus za aktywność codziennie 5 zł


RE: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - Zarabiacz321 - 17-08-2022 17:14

Strona mi nie działa


RE: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - Captain - 17-08-2022 23:48

Wypłaciłeś już cokolwiek stamtąd? Z Twojego opisu serwis wygląda na scam, nie brakuje podobnych w necie Dodgy


RE: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - ev0o - 22-08-2022 11:55

Może i scam, ale jeżeli ktoś wystawia post i tym bardziej oferuje 5 zł za aktywność, a nie potrafi od kilku dni się odezwać na priv, bo zrobiłem co trzeba było, i wykonuje zadania, to lepiej w ogóle nie wstawiać takich ofert.


RE: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - LUDEK78 - 30-08-2022 10:33

Właśnie od 1 września wchodzą nowe przepisy w systemie Godzilla. Aby posiadać pozycję ( 1 Gwiazdka ) musisz zapłacić 2600zł ale za to masz miesięczny zarobek 250$ , 8 dolarów dziennie za oglądanie filmów , nie musisz zapraszać ludzi aby wypłacać pieniądze. Pieniądze wyp lacasz tylko przez krypto , nie ma innej drogi. Pozycja 2 Gwiazdki ma kuszące zarobki ale sam mam wątpliwości , ponieważ nie wiem kto jest założycielem Godzilla ? Jak długo będzie Godzilla istniała ?
Jeśli ktoś z was wie więcej na temat Godzilla proszę aby podzielił się informacją , dziękuję.


RE: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - krocze_szatana - 07-09-2022 09:46

(30-08-2022 10:33)LUDEK78 napisał(a):  Właśnie od 1 września wchodzą nowe przepisy w systemie Godzilla. Aby posiadać pozycję ( 1 Gwiazdka ) musisz zapłacić 2600zł ale za to masz miesięczny zarobek 250$ , 8 dolarów dziennie za oglądanie filmów , nie musisz zapraszać ludzi aby wypłacać pieniądze. Pieniądze wyp lacasz tylko przez krypto , nie ma innej drogi. Pozycja 2 Gwiazdki ma kuszące zarobki ale sam mam wątpliwości , ponieważ nie wiem kto jest założycielem Godzilla ? Jak długo będzie Godzilla istniała ?
Jeśli ktoś z was wie więcej na temat Godzilla proszę aby podzielił się informacją , dziękuję.

Zgromadziłeś jedną gwiazdkę I wypłaciłeś coś?


RE: Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - vky - 07-09-2022 16:28

zupełnie jakbym widział sky535 które już padło


Godzilla 120$ bez depozytu + ode mnie bonus za aktywność 5 zł - Hybrid1990 - 16-12-2022 12:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.