Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Ebay - Zwiększę Twoje limity sprzedaży do maksimum możliwości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [WYKONAM] Ebay - Zwiększę Twoje limity sprzedaży do maksimum możliwości (/Temat-WYKONAM-Ebay-Zwieksze-Twoje-limity-sprzedazy-do-maksimum-mozliwosci-174442)



[WYKONAM] Ebay - Zwiększę Twoje limity sprzedaży do maksimum możliwości - zarii - 12-08-2022 18:14

Jeśli masz problem z limitami sprzedaży w serwisie eBay, masz niskie limity lub limit się wyczerpał i chcesz wystawić więcej przedmiotów, ale nie możesz, trafiłeś we właściwe miejsce!

Więcej aukcji oznacza większą szansę na sprzedaż i zysk.
Nie musisz czekać 30 dni, aby wystawić więcej przedmiotów.

Chcesz rozwijać swój biznes i sprzedaż w serwisie eBay? Zapraszam!

-------------------------------​
FAQ:

1. Moje konto jest wciąż nowe i mam tylko 3 przedmioty, czy możesz zwiększyć moje limity sprzedaży?
Twoje limity sprzedaży mogą zostać zwiększone, ale dopiero po zakończeniu pierwszych 30 dni jako sprzedający w serwisie eBay.
2. O ile mogę zwiększyć moje limity sprzedaży?
Zwiększenie limitów sprzedaży zależy od wyników Twojego konta, ale dopilnuję, abyś co miesiąc osiągnął maksymalną możliwą wartość.
3. Ostatnio zwiększyłem limity sprzedaży, czy możesz je zwiększyć?
Limity sprzedaży można zwiększać tylko raz w miesiącu, musi to być więcej niż 30 dni od ostatniego zwiększenia.