Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS premium / CPL / CPA - czy warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SMS premium / CPL / CPA - czy warto (/Temat-SMS-premium-CPL-CPA-czy-warto-174413)



SMS premium / CPL / CPA - czy warto - ventopolska - 02-08-2022 08:50

Cześć, wracam po latach na to historyczne forum, gdzie jako dzieciak zarobiłem swoją pierwsz kasę przez neta.
Teraz po latach chciałbym wrócić do tego wrócić bardziej dla hobby, niż dla wielkiego zysku imo. mam teraz o wiele przydatniejsze umiejetnośći w tej dzieninie niż X lat temu (duże doświadczenie w pisaniu różnych botów oraz od kilku lat pracuje jako fullstack w webówce); Z tego co czytałem SMS'y premium pod fake content zdechły a szkoda, bo była z tego niezła kasa i zostało tylko CPL / CPA, ale czy jest to faktycznie opłacalne jeżeli chodzi o użytkowników z Polski? Leady są po 2/3 złote z tego co pamiętam to w czasach świetności za sms premium było 10 zł za lead, ale mniejsza z tym - czy ludzie faktycznie wypełniają te content lockery większość kampani jest anglojęzyczna gdzie trzeba podać jakieś dane i wątpię żeby większość użytkowników z Polski była wstanie to ogarnąć w porównaniu do wysłania smsa i wpiasnia kodu... Jak wygląda ten rynek teraz? Czy smsy premium pod fake content faktycznie padły czy może są jakieś serwisy, które nadal to oferują? I jak to jest z tym CPL/CPA w Polsce?


RE: SMS premium / CPL / CPA - czy warto - Czaq - 02-08-2022 10:40

Cześć Vento.
Powiem ci szczerze, że mamy podobną historie bo lata świetności też uważam, że były w 2010-2018 roku. Na smsach można było robić konwersje rzędu kilkudziesięciu procent. Dniówki były rekordowe i nie ma co ukrywać wychodziło to naprawdę świetnie. Po ustawach z 2018-2019 niestety limity usług wprowadziły szereg zmian i wciąż są prowizję za SMS premium po 10zł(30zł + vat dla klienta) jednak powyżej tej kwoty klient musi potwierdzić osobiście chęć zwiększenia limitów co równa się z niemalże całkowitym utraceniem możliwości do dalszej jego monetyzacji.

Mam jednak dobre wieści bo pojawiła się przez to cała masa opłacalnych ofert w lockerach CPL/CPA gdzie oferty potrafią wynosić nawet 10-30zł prowizji dla nas(za Polskę! Na zagranicę jest to czasami 2-3 krotnie więcej), a wystarczy proste wykonanie zadania.
Same w sobie zadania są dość skomplikowane bo jest to przykładowo pobranie aplikacji i ukończenie danego zadania ale dzięki temu, że możemy użytkowników wręcz zmotywować krok po kroku - instrukcjami i tutorialami to konwersja potrafi być nawet lepsza niż na SMSach Wink
Moralnie też łatwiej jest działać z takimi ofertami CPA bo jednak nasz klient nic nie traci poza czasem który spędził na wykonanie zadania.

Podusmowując: Jeśli chcesz działać na SMSach to jest taka możliwość ale jest w tym temacie sporo reklamacji i restrykcji co do pozyskiwania klientów w ten sposób. Jednak jeśli zdecydujesz się dać szanse dla CPA to uwierz mi - możesz w tym zostać na dłużej.
W razie czego pisz do mnie śmiało to wyjaśnię ci wszystko w oparciu o lockery dostępne w sieci z którą współpracuje.