Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś za coś bukmacherka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Coś za coś bukmacherka (/Temat-Cos-za-cos-bukmacherka-174408)



Coś za coś bukmacherka - Cinek909090 - 01-08-2022 08:01

Witam w związku z tym, że jestem z bukmacherem już ponad 15 lat w kontakcie raz w lepszym raz w gorszym Smile ( Czyt : raz plus raz minus ) postanowiłem się z wami dzielić moimi typami zawsze się wychodzi na plus ? Nie niestety tak nie ma ale w większości dni mam plusa i to nie małego a często brakuje jeden mecz / gol do sporej wygranej. Niestety to tak zwana klątwa jednej bramki. Nie oczekuję od was żadnej kaski za typy będziecie je dostawać całkowicie za darmo jednak będe was prosił o małą przysługę. Zalecam grać single ew 2 mecze i po przegranym meczu jeżeli zaczynamy od 100 zł to 200 / 300/400 nie . Nie ma co dużo gadać powrzucam wam kilka dni i ocenimy skuteczność i każdy kto będzie zainteresowany zapraszam na priv. Pamiętajcie jednak, że 50 % to analiza ? Nie 70 % to analiza a 30 % to szczęście Smile



Nie będę się zagłębiać tutaj dlaczego tak a nie inaczej typy są analizowane jeżeli nie będzie niespodzianek będzie dobrze.

Typy na 01.08


Nie będę się zagłębiać tutaj dlaczego tak a nie inaczej typy są analizowane jeżeli nie będzie niespodzianek będzie dobrze.


TYP BARDZO RYZYKOWNY 01.08
Piłka Nożna
Breidablik - Akranes
typ X kurs 6.30

Tenis 01.08 / 10 : 00
Nicolas Moreno De Alboran - Andrey Chepelev
Zwycięzca : Nicolas Moreno De Alboran kurs 1,45


Tenis 01.08 / 10:15
Lu, Jing-Jing - Miriam Bianca Bulgaru
Zwycięzca : Miriam Bianca Bulgaru kurs 1,40


Niestety dziś czyli w poniedziałki są bardzo słabe i okrojone oferty więc na dziś to tyle jutro postaram się wrzucić lepsze.