Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) (/Temat-Forex-Od-505-Euro-do-odciny-174404)

Strony: 1 2 3 4


Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - JadziaxD - 30-07-2022 22:19

Wyzwanie .Mam zamiar zrobić w ciągu max dwóch lat 1mln Euro albo stracić 505 Euro i trochę czasu. Pozdro

https://www.myfxbook.com/members/JadziaxD/hagnos/9649196

Potem napisze coś o sobie . Posty będę dodawał jak zamknę pozycje


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - Captain - 31-07-2022 03:15

Życzyłbym powodzenia, ale to chyba nawet nie ma sensu, osiągnięcie tego celu graniczy z cudem.


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - JadziaxD - 31-07-2022 07:10

(31-07-2022 03:15)Captain napisał(a):  Życzyłbym powodzenia, ale to chyba nawet nie ma sensu, osiągnięcie tego celu graniczy z cudem.

Witam,
być może masz racje, choć ja uważam, ze racja zawsze leży po środku i dlatego gram tak jakby na dwa uda.Albo się uda albo nie uda.To tylko 505 Euro lub aż bo lepiej je mieć niż nie mieć. Mi dzieci nie plączą i pracuje tez zagranica tak wiec jedyne co mogę stracić to czas ale on i tak upłynie, wiec sam wiesz...
Nie chce mi sie tutaj pisać wywodów na temat rynku ale sadze ze zrozumiałem jak to wszystko działa i może mi się to udać, bo wcale nie powiedziałem ze zamierzam to zrobic na forexie. Na forexie gram go pierwszej większej pomyłki lub do Września max Października tego roku a potem kupuje coś jak spadnie w moje rejony i HOLD aż da 1 MLN EURO


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - xdax1 - 31-07-2022 08:13

No to życzę powodzenia, widzę ostatnio ładny wystrzał, ale czy będzie tak dalej to zobaczymy.
Myślisz, że warto kopiować Twoje ruchy?


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - JadziaxD - 31-07-2022 09:32

(31-07-2022 08:13)xdax1 napisał(a):  No to życzę powodzenia, widzę ostatnio ładny wystrzał, ale czy będzie tak dalej to zobaczymy.
Myślisz, że warto kopiować Twoje ruchy?

A nie dziękuję żeby nie zapeszyć. Wystrzał był bo na Euro jest aktualnie duża zmienność ale i nie tylko, bo z tego co zaobserwowałem na całym rynku co mnie cieszy, lecz nauczony uważam że z tym trzeba uważać bo łatwo można się przejechać i stracić wszystko jak się kierunki pomyli lub otworzy zbyt duża pozycje.
Co do kopiowania to po pierwsze, ja nie udostępniam swoich zagrań wiec nie możesz tego zrobić bo nie wiesz co i kiedy chce kupić lub sprzedać z prostego powodu. Uważam że ściany mają uszy a ja mam w głowie kilka scenariusz i poziomów i jak widzę że coś się tam dzieje to jadę z tym. Nie jestem wróżbita i nie upieram się przy czymś bo rynek to nie apteka i rzadko ustawiam wcześniej pozycje oczekującą. Wale prawie wszystko na recznym i zostawiam odpowiedni poziom zabezpieczenia a potem czekam.
Po drugie najważniejsze co do możliwości i oplacalnosci kopiowania moich ruchów to nie chce mieć moralniaka i słuchać czyichś pretensji w razie pomyłki.
Twoje $$ i twoje inwestycje i tego się trzymajmy.
Ja jestem tutaj dla udowodnienia sobie i innym, że z małej kwoty można coś zrobić wystarczy mieć odpowiednią wiedze w danej dziedzinie i można osiągnąć wszystko wystarczy tylko podchodzić do tego na poważnie i cały czas się uczyć nowych rzeczy bo jak ludzie się zmieniają tak i rynek. Bo rynek to ludzie Smile


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - malpa2 - 01-08-2022 12:15

Samouk czy po jakimś szkoleniu jesteś? Sam preferuję opcje binarne i na nich mi świetnie szło, a forex to nie to samo.


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - JadziaxD - 01-08-2022 12:54

(01-08-2022 12:15)malpa2 napisał(a):  Samouk czy po jakimś szkoleniu jesteś? Sam preferuję opcje binarne i na nich mi świetnie szło, a forex to nie to samo.

Samouk, kilkanaście godzin ślęczenia nad wykresami od kilku lat

Długo by gadał o tym i owym.Miale tez kurs 50 godzinny ale taki sobie xD

(01-08-2022 12:54)JadziaxD napisał(a):  
(01-08-2022 12:15)malpa2 napisał(a):  Samouk czy po jakimś szkoleniu jesteś? Sam preferuję opcje binarne i na nich mi świetnie szło, a forex to nie to samo.

Samouk, kilkanaście godzin ślęczenia nad wykresami od kilku lat

Długo by gadał o tym i owym.Miale tez kurs 50 godzinny ale taki sobie xD

Ogólnie nie polecam Forexa bo chodź byś się wiem ile się szkolił uczy i tak cie koniec końców wydymają. Tutaj wchodzisz i wychodzisz. Jak zaorski trzeba grać. Brać swoje i narka. Dlatego nie inwestuje więcej niż 1k euro na konto. Wypłacam tak żeby być na czysto i gram do pierwszej większej pomyłki. Jak nie ogarniam co robią to wypłacam resztę i robię sobie wakacje Smile a potem znowu wracam jak coś zauważę jak teraz. Miesiąc nie grałem nic jak w kwietniu się pomyliłem i straciłem zysk w postaci 3 k euro. Wyszedłem 1k na plus więc zawsze coś


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - yellowx - 02-08-2022 08:29

na jakiej giełdzie grasz i jaka dzwignia?


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - JadziaxD - 02-08-2022 15:28

(02-08-2022 08:29)yellowx napisał(a):  na jakiej giełdzie grasz i jaka dzwignia?
FPmarket 500:1


RE: Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) - yellowx - 02-08-2022 17:26

(02-08-2022 15:28)JadziaxD napisał(a):  
(02-08-2022 08:29)yellowx napisał(a):  na jakiej giełdzie grasz i jaka dzwignia?
FPmarket 500:1

500:1? to prędzej odcina niż milion ale powodzenia Big Grin