Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]WIELKI PROBLEM !!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]WIELKI PROBLEM !!!! (/Temat-Rozwiazane-WIELKI-PROBLEM-1744)

Strony: 1 2


RE: WIELKI PROBLEM !!!! - rubik - 13-02-2010 16:57

amazon.co.uk 50 L
Mam zadzwonić na policję ?? co mam im powiedzieć ??


RE: WIELKI PROBLEM !!!! - RAQ - 13-02-2010 17:59

Poczekaj, może jeszcze się odezwie, a policja dużo raczej nie zdziała, oczywiście możesz mu nią pogrozić.


RE: WIELKI PROBLEM !!!! - rubik - 13-02-2010 18:06

napisałem mu na drugi numer gg i napisałem pod jego postami że jest oszustem i dalej cisza ...


RE: WIELKI PROBLEM !!!! - adminek - 13-02-2010 18:12

a telefonu nie ma ?


RE: WIELKI PROBLEM !!!! - mariusz230594 - 13-02-2010 18:26

lol ale go zrobił :/
sprubuj go poszukac po nicku na innych forach, a jak był realizowany przelew to nie było jego danych?


RE: WIELKI PROBLEM !!!! - rubik - 13-02-2010 18:35

jest jego niby imię i nazwisko, ale w mailu jest inne nazwisko niż na PayPal ...
nie ma ;/ telefonu


[Rozwiązane][Rozwiązane]WIELKI PROBLEM !!!! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.