Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro (/Temat-SKRILL-Szybkie-i-latwe5-euro-dla-nowych-uzytkownikow-mozliwosc-zarobienia-25-euro-174390)

Strony: 1 2


SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - iamoscar - 28-07-2022 15:31

Znany portfel internetowy Skrill(wcześniej moneybookers) oferuje promocje z bonusem powitalnym 5€ jeśli zarejestrujecie się linku polecającego. Trzeba wykonać proste KYC, zalogować się do aplikacji na telefonie i wpłacić 5 zł (wpłata błyskawiczna przez Przelewy24,blik, kartę kredytową lub krypto). Całość wypłacacie na konto, Revolut/Zen, gdziekolwiek jest możliwość wpłaty karta wirtualna lub jest możliwość wymiany na krypto.

Dodatkowo za poleconego też dostajecie 5€ (tylko dla pierwszych pięciu poleconych, czyli maksymalnie 25€ do zgarnięcia z poleceń).

Wymagane 18 lat.

Instrukcja:

1. Zarejestruj się na Skrill za pomocą linku polecającego:

- Link polecający - https://invite.skrill.com/bartosz136

- Czysty link -
https://www.skrill.com

2. Pobierz i zaloguj się do aplikacji Skrill

3. Wpłać min. 5 zł

- Wpłaty za pomocą paysafecard i paysafecash są wykluczone z promocji. Można wpłacić szybkim przelewem przez Przelewy24/kartą kredytową/Blik(0 oplat)

4. Zweryfikują swoją tożsamość KYC

5. Bonus wpada max do 24h od skończenia ostatniego punktu.

Pamiętajcie że możecie polecać maksymalnie 5 osobom i za każdą dostaniecie 5 euro.

Całość można wypłacić na konto lub na Revolut/Zen przez wirtualną kartę Skrill którą macie do dyspozycji na koncie Skrill za darmo.

Promocja aktywna do 30 sierpnia.

Aktualnie u mnie 5 miejsc, post z ilością wolnych miejsc będzie aktualizowany na bieżąco.

Edit: 2 miejsca wolne


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - vky - 28-07-2022 15:58

poszło Smile


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - milosz998 - 28-07-2022 15:59

Ile czekaliście na werfyikacje adresu?


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - iamoscar - 28-07-2022 17:07

(28-07-2022 15:58)vky napisał(a):  poszło Smile

Właśnie bonus wpadł prawdopodobnie za Ciebie, zobacz konto,

(28-07-2022 15:59)milosz998 napisał(a):  Ile czekaliście na werfyikacje adresu?

Na apce szybciutko to ogarniają, do godzinki nawet


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - vky - 28-07-2022 17:44

tak, zapewne za mnie.

mi też wpadł bonus 5 euro Big Grin


u mnie weryfikacja adresu w kilka chwil.
dziwnie to działa, połączyła się z GPS i odrazu sprawdzone, czy poprawny adres wpisałem.


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - milosz998 - 29-07-2022 09:22

Gdzie sprawdzić czy ten bonus jest przyznany? Zweryfikowali mi wszystko, miałem jakiś banner na głównej stronie żeby dokończyć weryfikacje i zgarnąć 5 euro, kliknąłem, wszystko było git i nie ma nigdzie tych 5 eruo


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - iamoscar - 29-07-2022 09:41

Bonus zostal właśnie przyznany dla Ciebie, sprawdź konto

Zostały 3 ostatnie miejsca.


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - Ashkael1414 - 29-07-2022 14:59

Ja wczoraj założyłem konto zweryfikowane zostało o 13 ale bonusa nie widac a robilem wszystko jak pisales z refa itp


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - iamoscar - 29-07-2022 15:14

(29-07-2022 14:59)Ashkael1414 napisał(a):  Ja wczoraj założyłem konto zweryfikowane zostało o 13 ale bonusa nie widac a robilem wszystko jak pisales z refa itp

Wyloguj się i zaloguj, bonus powinien czekać na Twoim koncie - dodany o 16:02.

Ostatnie 2 miejsca.


RE: SKRILL - Szybkie i łatwe5 euro dla nowych użytkowników + możliwość zarobienia 25 euro - Ashkael1414 - 02-08-2022 17:37

Wszystko OK bonus wjechał Wink