Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? (/Temat-Zarabiam-wiecej-niz-moge-wydac-Na-co-wydawac-pieniadze-174354)



Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? - SelenkaM - 18-07-2022 19:58

Jestem w sytuacji, że zarabiam więcej niż mogę wydać i nie za bardzo znam się na pieniądzach. Nikt z mojego otoczenia nie zarabia tyle, a moje zarobki wynikają bardziej z jakiegoś przypadku niż z planowanego działania. Byłam normalną jeśli tak można powiedzieć studentką filologii na utrzymaniu rodziców. W zeszłym roku założyłam w sumie z nudów, trochę z ciekawości profil na stronie, na której można tak w skrócie sprzedawać fanom swoje zdjęcia, pisać z nimi i oni za to płacą (nie podaje jakiej, jak ktoś bardzo chce to priv) i dość niespodziewanie zaczęłam zarabiać pieniądze jakich nigdy nie widziałam. Nie jestem rozrzutną osobą, nie jestem też przesadnie skromna, co miesiąc wpada mi jednak tyle pieniędzy, że nie wiem co z nimi robić, a jest tego coraz więcej. Na co wy wydajecie pieniądze? Na co można je przeznaczyć żeby nie leżały? Można z kimś o tym porozmawiać? Czy taka osoba będzie mnie pytać skąd mam pieniądze? Nie za bardzo chcę się chwalić przed znajomymi pieniędzmi, ani skąd je mam ani tym bardziej rozmawiać o tym z rodziną. Pojęcia nie mam jak do tego podejdą. Mieszkanie mam, samochód kupiłam, podróżuję na ile studia pozwalają, ubrań więcej ciężko kupić, nikt z rodziny pieniędzy nie potrzebuje, niczego mi nie brakuje. Włączyłam się w akcję charytatywną. Wpada mi jednak dużo więcej niż mogę wydać. Mam 21 lat. Nie miałam nigdy styczności z większymi pieniędzmi. Zawsze coś mi tam się w głowie pojawiało, że jeśli będę miała, to sobie kupię, no ale kupiłam i co dalej. Byłabym wdzięczna za odniesienie się ściśle do tematu, bez zbędnych docinków, przedstawiłam problem na innym forum i odpowiedzi jakie dostałam były bardzo przykre. Jeżeli ktoś nie chce mi odpowiedzieć na forum w tej sprawie, ale chce pomóc to proszę o priv.


RE: Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? - Ropsont - 18-07-2022 20:02

Jakbym miał tyle pieniędzy, to bym zainwestował w Dascoin.

Ooo

Lol


RE: Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? - SelenkaM - 18-07-2022 20:04

Dascoin to jak jakieś wirtualne pieniądze?


RE: Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? - Hybrid1990 - 18-07-2022 20:06

Chyba najbardziej niedorzeczny temat jaki tu widziałem, dociąć mógłbym przepięknie, ale wolę zamknąć tą farsę zanim się rozrośnie.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.