Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biogram na Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Biogram na Instagramie (/Temat-Biogram-na-Instagramie-174293)



Biogram na Instagramie - Shimeon - 02-07-2022 15:58

Od około dwóch dni nie mogę zmienić opisu na instagramie. Nie wiem co się dzieje. Usunięcie opisu bądź jego edycja nie rozwiązuje usterki. Dziwne jest też to, że w ustawieniach normalnie wyskakuje komunikat o zapisaniu, lecz gdy już odświeżę stronę to dalej pojawia się stary tekst. Miał ktoś podobnie?


RE: Biogram na Instagramie - MaLiN - 02-07-2022 16:39

A może przekraczasz liczbę dozwolonych znaków, ewentualnie miałem podobnie, ale gdy chciałem zmienić link w profilu, wtedy też był komunikat, że zmiany zostały zapisane, a link i tak nie przechodził wraz z nowym opisem Wink

Edit: Ten problem u mnie na kontach też występuje. Chciałem zmienić opis profilu i po komunikacie, że zostało zapisane, nadal jest stary opis.


RE: Biogram na Instagramie - Shimeon - 08-07-2022 12:09

Rozwiązane. Wystarczyło odczekać parę dni. Czasem tak jest na Instagramie, że coś się zbuguje. Cool