Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kreatywna Praca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kreatywna Praca (/Temat-Kreatywna-Praca-174271)



Kreatywna Praca - Captain - 23-06-2022 01:08

Jaki jest najlepszy sposób zarabiania w internecie albo jakaś praca zdalna dla osoby bardzo kreatywnej, ale niewymagający umiejętności typu programowanie, tworzenie stron internetowych i tym podobnych rzeczy? Jakiś sposób bądź praca gdzie dałoby się zarobić głównie dzięki kreatywności (która jest jednym z moich najwiekszych atutów).

Oczywiście pytam tylko o uczciwe sposoby. Wszelkie oszukiwania innych, ewhoringi i tym podobne odpadają.


RE: Kreatywna Praca - Ropsont - 23-06-2022 08:29

Może copywriting, prowadzenie strony internetowej komuś? (Oczywiście prowadzenie już gotowego panelu bez konieczności programowania i skomplikowanych rzeczy). Kreatywność raczej wymagana, znaleźć zleceniodawcę, który ma np. serwisy stworzone pod jakąś niszę do celów zarobkowych ale np. ma ich już kilka i nie ma czasu ich prowadzić, a prowadzenie "na odwal się" jest niezbyt lubiane przez Google. Zaznajomić się z danym tematem i dogadać z taką osobą - może tu na forum są nawet takie. Pisanie treści, prowadzenie fanpage czy czegoś dla tej osoby w zakresie ustalonych obowiązków?

Nie ukrywam, że sam za jakiś czas mogę takiej osoby potrzebować ale w moim przypadku niestety miejsce/a są już "zarezerwowane" na ten moment.



RE: Kreatywna Praca - Hybrid1990 - 23-06-2022 08:50

Na niewiele zda ci się sama kreatywność, jeśli nie będziesz mógł jej przełożyć na zarobek właśnie poprzez głównie takie umiejętności, o których wspomniałeś. Bo gdybyś np. umiał się posługiwać programami graficznymi, to mógłbyś zarabiać na wykonywaniu/sprzedaży swoich projektów, jak loga, szablony, projekty koszulek czy wizytówek, itp.


RE: Kreatywna Praca - Shimeon - 23-06-2022 10:30

Mam na dysku komputerowym coś w rodzaju vademecum dla ludzi nieobeznanych do końca w temacie xyz (nie dotyczy e-zarabiania). I chciałbym to jakoś spieniężyć, z tym że za Chiny właśnie nie wiem jak. Kiedyś ten poradnik znajdował się na forum gamingowym i zbierał dobre recenzje. Ponadto jestem jego autorem i zapewniam cię, że nigdzie indziej w internecie nie znajdziesz podobnego bądź takiego samego wątku/artykułu, nawet za granicą. Gdybyś był zainteresowany, a pomysł wypalił to z chęcią podzieliłbym się z tobą zyskiem.

Idea


RE: Kreatywna Praca - wrzochal11 - 23-06-2022 11:12

Dużo jest ciekawych tematów. Ja na przykład bardzo lubię biznesy internetowe polegające na sprzedaży wiedzy w postaci e-booków, kursów, itd. To bardzo przyjemne pieniądze, bo wiele rzeczy można zautomatyzować tworząc lejek sprzedażowy Smile Tylko kurs/e-book musi być dobry i rozwiązywać palący problem klienta.

Z innych ciekawych tematów np.: pomoc w budowaniu lejków sprzedażowych innym osobom, płatne newslettery, tworzenie stron www, pomoc w obróbce filmików na media społecznościowe Smile


RE: Kreatywna Praca - Captain - 27-06-2022 21:28

@[Shimeon] Napisz mi na PW czego dokładnie dotyczy ten poradnik bo bez tej wiedzy ciężko sie domyślić czy byłbym w stanie Ci pomóc czy nie, nawet nie wiadomo czy aby na pewno ktoś chciałby ten poradnik kupić i za niego zapłacić (co innego jakby był za darmo). Jedyna sensowna opcja jaka mi przychodzi teraz z tym do głowy to może przerobić ten poradnik na filmik Youtube (to samo co w poradniku dać na Youtube) i przy okazji rozkręcić kanał o takiej tematyce. Dużo się na tym pewnie nie zarobi, ale zawsze coś, jeśli by odniosło sukces.


RE: Kreatywna Praca - Shimeon - 28-06-2022 13:46

(27-06-2022 21:28)Captain napisał(a):  bo bez tej wiedzy ciężko sie domyślić czy byłbym w stanie Ci pomóc czy nie

Wystarczy, że ja mam tę wiedzę. Wink

(27-06-2022 21:28)Captain napisał(a):  nawet nie wiadomo czy aby na pewno ktoś chciałby ten poradnik kupić i za niego zapłacić (co innego jakby był za darmo).

Tu tak naprawdę chodzi o dobry chwyt marketingowy i o nic więcej. Wiem też, gdzie można znaleźć potencjalnych nabywców.

Napisałem pw. Big Grin


RE: Kreatywna Praca - thomasward - 02-07-2022 21:07

Może generowanie treści przez AI? Do Polski to powoli wchodzi, w anglojęzycznym świecie trochę wolniej, bo zawsze znajdzie się Hindus, co ci napisze góniany tekst za pół dolara. Tak czy siak kreatywność jest najważnejsza, bo większość roboty to wymyślanie i ustalanie parametrów tekstu i tworzenie koncepcji na treść. Na programowaniu nie trzeba się specjalnie znać. Minus to praca na cudzy rachunek.


RE: Kreatywna Praca - Captain - 04-07-2022 02:55

@[thomasward] Gdzie można się załapać do tego typu pracy? Bo nie spotkałem się jeszcze z takimi ofertami.


RE: Kreatywna Praca - thomasward - 04-07-2022 20:08

W ogłoszeniach związanych z tworzeniem/zarządzaniem contentu. W ostatni miesiąc widziałem oferty od dwóch różnych firm, wszystko zdalnie. Szukaj na Rocketjobs czy pracuj.pl