Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. (/Temat-DOGEDAY-20-DOGE-po-1-Dniu-Sprawdzone-wyplacalne-174268)

Strony: 1 2


RE: DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. - vky - 25-07-2022 06:39

przy 8 wypłacie PAID zniknął, ani dogów, ani nic.
na szczęscie tylko kilkadziesiąt dogów Cool


RE: DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. - rabicz - 25-07-2022 09:38

screen poniżej:

[Obrazek: dday.png]

a tutaj cała historia transakcji na dogechain na adresie, który używam tylko w dogeday: https://dogechain.info/address/D8rx9mLinznJy97GXzhCCP3j2PGsn1sx1u

także jeszcze żyje, aczkolwiek myślę, że nie warto pchać się w wyższe kwoty niż 500 DOGE na raz.


RE: DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. - xdax1 - 25-07-2022 13:28

Nie ma co ryzykować, bo też może płacić wybiórczo tym co mają poleconych itd. I tak dosyć długo wytrwał.


RE: DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. - Maksym27 - 25-07-2022 18:07

HYIP

High Yield Investment Program – rodzaj internetowego oszustwa finansowego, opartego na piramidzie finansowej. Jest to rodzaj cyberprzestępczości. Polega na oferowaniu za pomocą stron internetowych programów inwestycyjnych o nieproporcjonalnie wysokiej stopie zwrotu, osiąganej w bardzo krótkim czasie.


RE: DOGEDAY - 20% DOGE po 1 Dniu! Sprawdzone, wypłacalne. - rabicz - 25-07-2022 19:57

Tak mogę to potwierdzić płaci wybiórczo. Gdzieś na innym forum czytałem że inwestowanie tam +1000 DOGE nie ma sensu bo nie wypłacają tych kwot.