Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube nie wyświetla reklam na moim kanale - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube nie wyświetla reklam na moim kanale (/Temat-Youtube-nie-wyswietla-reklam-na-moim-kanale-174263)



Youtube nie wyświetla reklam na moim kanale - Plichciu - 21-06-2022 09:34

Kilka dni temu mój kanał dostał monetyzacje. Wszystko było w porządku, mój cpm wynosił około 2,5-3zł. Średnio mam 40-50 tysięcy wyświetleń dziennie i wychodziło z tego ok. 80-90zł. Od soboty (18.06) moje zarobki drastycznie spadły, pomimo większych wyświetleń. W sobotę mój kanał osiągnął 72 tysiące wyświetleń, a zarobek za ten dzień to 15zł, niedziela ponad 60k zarobek: 10zł.
[Obrazek: screen1.png]

Mam wrażenie, że na moim kanale nie wyświetlają się reklamy. Sprawdzam kilkanaście razy dziennie, wchodząc na incognito i na telefonie kilkanaście filmów czy wyświetlają się reklamy, ale od soboty nie widziałem żadnej reklamy na moim kanale. Wszystkie filmy mają włączoną monetyzacje.

Co może być takim nagłym spadkiem zarobków?
[Obrazek: screen2.png]
[Obrazek: screen3.png]

Nie wiem czy to jest związane z tym, że w właśnie w sobotę przyszedł mi email z weryfikacją konta adsense. Pierwszy etap czyli przesłanie dokumentu przebiegł pomyślnie, teraz czekam na list z kodem od google, żeby potwierdzić adres. Bo mam wstrzymane płatności na adsense. Ale wydaje mi się, że to tylko wstrzymane są na adsense płatności, a nie na samym youtube. Bo to by było raczej bez sensu, żeby wstrzymywać twórcy zarobki na kilka tygodni na samym youtube, żeby potwierdził adres. Tym bardziej, że w mailu dostałem informację, że dopiero po upływie 4 miesięcy, jeżeli nie zweryfikuje adresu, to wyłączą reklamy na moich kontach.
[Obrazek: image-png-408780eb6075f60f12d38926503bb196.png]


RE: Youtube nie wyświetla reklam na moim kanale - Shimeon - 21-06-2022 16:19

Odczekaj jeszcze trochę. Może to chwilowe działanie z ich strony. Jak dalej się nic nie zmieni to skontaktuj się z tamtejszym supportem.

A skoro już o nim mowa to z tego co mi wiadomo, twórcy zaakceptowani do programu partnerskiego mają możliwość skorzystania z bezpośredniego formularza w YouTube Studio.


RE: Youtube nie wyświetla reklam na moim kanale - Plichciu - 21-06-2022 21:42

(21-06-2022 16:19)Shimeon napisał(a):  Odczekaj jeszcze trochę. Może to chwilowe działanie z ich strony. Jak dalej się nic nie zmieni to skontaktuj się z tamtejszym supportem.

A skoro już o nim mowa to z tego co mi wiadomo, twórcy zaakceptowani do programu partnerskiego mają możliwość skorzystania z bezpośredniego formularza w YouTube Studio.

Kontaktowałem się z supportem z yt studio, gość mi powiedział, że jeśli przez tydzień nadal będę miał tak niski RPM to mam się zgłosić.


RE: Youtube nie wyświetla reklam na moim kanale - Shimeon - 21-06-2022 23:52

No i gitara. Big Grin Teraz obserwuj już tylko statystyki na kanale.