Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY] GRY ZA DARMO! HIT! playswap.eu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY] GRY ZA DARMO! HIT! playswap.eu (/Temat-ZAKONCZONY-GRY-ZA-DARMO-HIT-playswap-eu-17422)



[ZAKOŃCZONY] GRY ZA DARMO! HIT! playswap.eu - tomas1395 - 01-12-2010 17:43

Na początku chciałbym powiedzieć, że OTRZYMAŁEM STAMTĄD GRĘ FLATOUT2 !!!
http://www.playswap.eu/referral.asp?idr=527423196484
Tu mój reflink bardzo proszę o rejestrację!
Czysty: http://www.playswap.eu

Czym jest playswap?
Jest to organizacja zrzeszająca graczy którzy lubią grać w gry i wymieniają się nimi.

Co to są tokeny?
Tokeny to możliwości otrzymania gry czyli np mamy 2 tokeny co oznacza że możemy zamówić 2 gry.

Na jakie platformy są gry?
Na większość platform typu:
PC, Xbox360, PS3, PS2, GameBoy, PSP, Nintendo DS i wiele wiele innych

Jak zbierać punkty?
Wystarczy zapraszać znajomych, otrzymywać pozytywne feedbacki (komentarze) od osób którym daliśmy grę.
Na start otrzymujesz 100 PKT.

Jak zbierać tokeny
Możesz kupić 5Euro-5Tokenów, oraz za dostanie pozytywnego komentarza od osoby która wzięła od nas grę.

Tak, wasz sen się spełnił Big Grin
Sam otrzymałem z tego grę, nie wierzyłem gdy nie ujrzałem i nagle w mojej skrzynce pojawił się nowiutki FlatOut2 w folii.

Aby zwiększyć szansę otrzymania jakiejkolwiek gry wystarczy ustawiać się w kolejce w wielu grach, np w 20.
Więc aby dostać darmową grę proszę o rejestrację z mojego reflinka.
Proszę o nieusuwanie tego tematu gdyż nie jest to żaden dubel ponieważ tamte tematy są przestarzałe i PLAYSWAP.EU ruszyło od nowa!
Z góry dziękuje za rejestrację z reflinka, serwis jest w 100% WIARYGODNY więc zapraszam!

PS: Strzeżcie się ludzi piszacych do was na PW z jakimiś linkami i że niby fifa 11 100 pkt bo was naciągną, dadzą wam link do zamówienia gry za 100 pkt a ta osoba od razu kliknie że ją ma i 100 pkt stracone a dla niego punkty lecą...

ZABRANIAM KOPIOWANIA bez mojej wiedzy. JEŚLI GDZIEŚ TO UJRZĘ TO SPRAWA WYLĄDUJE GDZIEŚ INDZIEJ NIŻ NA FORUM.
®©



INFO:
FlatOut2 <-Otrzymana
Lotr Conquest <-Otrzymana
Brothers in arms: Road to hill 30 <-Zamówiona, 2.12 wysłana
Warhammer 40.000: Dawn of war <-Zamówiona, 4.12 wysłana

Jak widać dostałem od nich gry Smile
Polecam


RE: GRY ZA DARMO! HIT! playswap.eu - tomas1395 - 03-12-2010 20:58

Dostałem info że gra została wysłana, teraz czekam na drugą.


RE: GRY ZA DARMO! HIT! playswap.eu - pitfromhell - 03-12-2010 23:27

HAGAHHAhAh Xd Gdzie sprawa wyląduje ?Tongue HAHAhAHAH Tongue


RE: GRY ZA DARMO! HIT! playswap.eu - tomas1395 - 04-12-2010 12:47

Jaka sprawa o co chodzi Smile?