Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam grupę 40k na FB jak można na tym dorobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam grupę 40k na FB jak można na tym dorobić ? (/Temat-Mam-grupe-40k-na-FB-jak-mozna-na-tym-dorobic-174216)



Mam grupę 40k na FB jak można na tym dorobić ? - Sashimo - 10-06-2022 23:10

Mam grupę na FB gdzie jest 40tyś ludzi większość to kobiety. Nie ukrywam, że jest to grupa z transmisjami sprzedażowymi. Ale poza wrzucaniem swoich transmisji grupa jest nie używana i tak mnie zainteresowało czy jestem wstanie dorobić na tej grupie kilka groszy Wink

Moja przygoda z zarabianiem w internecie zakończyła się w 2012 roku jeszcze działałem na firecash.org z tego co widzę już strona nie działa Tongue

Troszkę czasu minęło i jestem zielony w temacie a dodam, że nie mam już tyle czasu co kiedyś aby zagłębiać się w każdy dostępny temat. Więc wolę skierować to pytanie do was bo ktoś może oszczędzi mi czasu i wskaże odpowiednią drogę. Nie chodzi mi o to by wszystko mi tłumaczyć wystarczy tylko powiedzieć w którym kierunku podążać żeby mieć z tego realny zysk.


Z góry dziękuję za każde info Wink


RE: Mam grupę 40k na FB jak można na tym dorobić ? - MyLead.pl - 13-06-2022 11:48

(10-06-2022 23:10)Sashimo napisał(a):  Mam grupę na FB gdzie jest 40tyś ludzi większość to kobiety. Nie ukrywam, że jest to grupa z transmisjami sprzedażowymi. Ale poza wrzucaniem swoich transmisji grupa jest nie używana i tak mnie zainteresowało czy jestem wstanie dorobić na tej grupie kilka groszy Wink

Moja przygoda z zarabianiem w internecie zakończyła się w 2012 roku jeszcze działałem na firecash.org z tego co widzę już strona nie działa Tongue

Troszkę czasu minęło i jestem zielony w temacie a dodam, że nie mam już tyle czasu co kiedyś aby zagłębiać się w każdy dostępny temat. Więc wolę skierować to pytanie do was bo ktoś może oszczędzi mi czasu i wskaże odpowiednią drogę. Nie chodzi mi o to by wszystko mi tłumaczyć wystarczy tylko powiedzieć w którym kierunku podążać żeby mieć z tego realny zysk.


Z góry dziękuję za każde info Wink

Cześć! Skoro Twoja grupa skupia się na transmisjach sprzedażowych, myślę, że dobrym pomysłem jest promowanie programu partnerskiego Promolovers. Promolovers pozwoli Ci na promowanie promocji i kuponów rabatowych do najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce, co szczególnie może zainteresować Twoją grupę odbiorców. Tutaj możesz sobie zerknąć na ten program -> https://mylead.global/pl/program-afiliacyjny-promolovers.pl_231443

Możesz także pomyśleć o promowaniu programów sweepstakes, dzięki którym Twoi odbiorcy mogą zgarnąć za darmo nagrody. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie https://mylead.global/pl/kampanie-dostepne-w-mylead?page=1&category=50

Gdybyś miał jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam, Magda, MyLead