Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Barter zleceń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Barter zleceń (/Temat-Barter-zlecen-174201)



Barter zleceń - webrentier - 08-06-2022 09:41

Cześć wszystkim! Wink
Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy istnieje (bądź istniała) platforma do wystawiania i podejmowania różnych zleceń - tj. akcji wpisujących się w modele CPC, CPL i CPA. W modelu barterowym, wykonując prace otrzymujemy punkty, które wymieniamy na własne zlecenia. W teorii więc każdy mógłby swoje punkty zmonetyzować, a platforma nie padłaby z powodu niewypłacalności. Czy takie rozwiązanie jest już dostępne, a jeżeli nie, to czy dostrzegacie w nim potencjał?


RE: Barter zleceń - rayden - 08-06-2022 10:53

Z tego co się orientuję to Kubigo.pl posiada taką możliwość. Ale widzę, że aktualnie strona jest martwa. Kilka mało znaczących zadań, garstka użytkowników. W dzisiejszych czasach chyba potencjał jest niewielki.


RE: Barter zleceń - Sakla13 - 08-08-2022 12:45

Nie słyszałem o takim portalu, ale to co piszesz brzmi ciekawie i myślę, że gdyby taki portal się znalazł to mógłby całkiem prężnie działać
__________________