Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Agroturystyka pod Warszawą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Agroturystyka pod Warszawą (/Temat-Agroturystyka-pod-Warszawa-174144)



Agroturystyka pod Warszawą - Cudziak - 25-05-2022 23:56

Cześć wszystkim!

Swego czasu z moją koleżanką wpadłem na pomysł, żeby wybudować domek do 35m2 i wynajmować go na doby. Potrzebujemy kogoś, kto buduje takie domki, może to być firma z polecenia, albo po prostu szwagier z sąsiadem którzy potrafią zrobić ładny i nowoczesny domek. Posiadamy juz działkę która ma zapewnione media. Dobrze wiemy, że ceny wszystkiego poszły do góry, dlatego piszę na tym forum, żeby znaleźć kogoś, kto zrobi trochę taniej, niż większość firm które się w tym specjalizują. Chcieliśmy wziąć dofinansowanie z UE, ale na ten rok juz niestety nie zdążyliśmy. Dlatego w grę wchodzi tylko kredyt. Gdyby udało się postawić taki domek w całości tj. cały szkielet, dach, okna, drzwi, podłoga oraz ogólnie wykończony środek (bez mebli i wszystkich rzeczy ruchomych) do 100 tysięcy złotych to byłoby super. I też żeby była jasność, nie chodzi mi tutaj o domek z czasów PRL jak tutaj:

Domek PRL

tylko mniej więcej o coś takiego:

Nowoczesny domek


Firmy które się w tym specjalizują dają opcję z pełnym wykończeniem, a nawet jeśli bez niego to ceny zaczynają się od 150k w górę...

Miejscowość położona jest godzinę drogi pod Warszawą. Znajduje się tu już jeden taki domek na wynajem i z tego co widzę bardzo dobrze prosperuje. Jeżeli ktoś z Was ma kogoś do polecenia, albo sam coś takiego tworzy to prosiłbym o kontakt.