Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca - projekt kryptowalutowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Zlecenia (/Forum-Zlecenia-306)
+---- Wątek: Współpraca - projekt kryptowalutowy (/Temat-Wspolpraca-projekt-kryptowalutowy-174133)



Współpraca - projekt kryptowalutowy - Lukasz5555 - 24-05-2022 11:24

Jakiś czas temu wystartowaliśmy z projektem kryptowalutowym.
Szukam docelowo 50 osób do współpracy.

Z czasem będziemy poświęcać na to 10-15 minut dziennie, natomiast początki będą bardziej czasochłonne.

Osoby które mają ambitne cele i chcą być częścią czegoś dużego od samego początku - Niech napiszą do mnie wiadomość na priv to przedstawie jak to wygląda.


RE: Współpraca - projekt kryptowalutowy - Captain - 25-05-2022 03:29

Ale może chociaż napisałbyś dokładniej czego wymagasz od tych osób których szukasz. Jakichś konkretnych umiejętności? Inwestycji? Tylko poświęcania czasu? Bo nawet nie wiadomo czy jest w ogóle sens pisać do Ciebie PW.


RE: Współpraca - projekt kryptowalutowy - Lukasz5555 - 25-05-2022 11:47

(25-05-2022 03:29)Captain napisał(a):  Ale może chociaż napisałbyś dokładniej czego wymagasz od tych osób których szukasz. Jakichś konkretnych umiejętności? Inwestycji? Tylko poświęcania czasu? Bo nawet nie wiadomo czy jest w ogóle sens pisać do Ciebie PW.

Filtruje sobie osoby - dlatego mój post jest ogólnikowy - dalsze rozmowy już na priv lub przez telefon i tam już okażę czy podejmujemy współpracę. Nie wymagam nic szczególnego - jestem otwarty na każdą osobę. Warunkiem są jedynie chęci i zaangażowanie oraz podstawowa znajomość kryptowalut - obsługa pancakeswap / jak podpiąć portfel / jak kupić - sprzedać krypto, oraz zrozumienie wizji całego projektu.