Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UW Gold for ZLISTers - skladka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: UW Gold for ZLISTers - skladka. (/Temat-UW-Gold-for-ZLISTers-skladka-17402)

Strony: 1 2


UW Gold for ZLISTers - skladka. - Nayare - 01-12-2010 14:09

Ktos chetny na zakup ultimate wallpaper gold for ZLISTers Jerk? Jedni potrzebuja jej na restock, a drugim sie konczy - dwoma slowami, swietna okazja. Jak wiecie tapeta ta kosztuje 6,99$. Potrzebuje jeszcze 2 osob, ktorzy sa sklonni wyslać 2,33$ na konto paypal. Zapewne wiecie jak to dziala, ale w razie niepowodzenia, co jest malo prawdopodobne - kasa zostanie zwrocona najszybciej jak tylko bedzie mozliwe.
Pozdrawiam.


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Wojtek - 01-12-2010 18:22

ja tylko sprawdzam LFE


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - NaoS - 01-12-2010 18:43

Ja jestem chętny. Dzisiaj albo jutro mi się kończy gold.
Jesteś pewien że da rade to w 3 osoby zrobić? Słyszałem że raczej tylko na 2 działa.
Jesteś pewien że nie ma za to przykrych konsekwencji? Tongue


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Nayare - 01-12-2010 19:09

Pewien byc nie moge, mozesz mi tylko zaufac, ze Cie nie okradne. Ofc ostatnio, nawet wczoraj, jeszcze ludziom sposob dzialal, wiec im szybciej tym lepiej. Jezeli chcesz byc bardziej pewny to poprostu obaj bedziemy musieli zaplacic po 3,50$. Napisz na gg://13900968 to sie dogadamy


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Lubelak - 01-12-2010 19:09

działa na 3 osoby


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Surlope - 01-12-2010 19:18

Ja mam tylko dolca na paypalu Sad((. Jak uzbieram jeszcze 1,5 to się zgłosze Big Grin. No chyba że chcecie pomóc Surlopowi ( i za mnie dopłacić Jerk2 to się nie obraże Xpokerface. Działa na 3 bezproblemowo Smile.


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Nayare - 01-12-2010 19:23

Surlope, uzbieraj tyle ile mozesz. Jak nikt sie nie zglosi do jutra wieczorem to jakas mala sumke, mysle, ze nie zaszkodzi doplacic.


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Morze1 - 01-12-2010 19:31

jam chętny jestSmile


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - norek - 01-12-2010 19:34

Ja jestem chętny, jak można jeszcze(nie chce zabierać szansy komuś przede mną) mam akurat 2,5$ a na restock chciałbym wejść


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Nayare - 01-12-2010 19:49

Kupilismy na spole z Morze1 i NaoS. U morze1 wszystko bylo ok, dostal maila - dziala, ale NaoS juz mial wykupiona tapetke, ktora konczy sie jutro i narazie nie moze sprawdzic czy dziala. Problem w tym, ze on nie dostal maila. Czy wszystko poszlo ok?