Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiana w szefa - internetowy zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zamiana w szefa - internetowy zarobek (/Temat-Zamiana-w-szefa-internetowy-zarobek-173991)



Zamiana w szefa - internetowy zarobek - naczelny_og - 24-04-2022 19:59

Witam
Jest to moja 3 próba zarobku w internecie, wcześniej były jakieś buxy, czy ankiety które robiłem przez jakiś czas, lecz niestety przez lenistwo plan zarabiania kasy w internecie upadł. Tworząc dziennik postaram się wyrobić nauczyć w jakiś sposób dyscypliny, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Aktualnie nie mam za wiele do roboty także będzie to wielki powrót, najważniejsze jest to, żeby się nie poddać!

Myśle, że, jeżeli włoże w w internetowe zarabianie pare godzin dziennie to powinienem dojść do jakiegoś sensownego poziomu. Na początku skupie sie na ankietach oraz budowaniu zaplecza, będę działać z pinterestem, tiktokiem oraz mam w planach stworzyć jakiegoś bloga. Myśle, że najlepszym sposobem monetyzacji będzie afiliacja a najcięższym zadaniem będzie zebranie ruchu. Zobaczymy jak mi pójdzie.

Póki co piny na pinterescie dostały około 70 wyświetleń (oraz jednego obserwującego).
Pinterest statystyki:
[Obrazek: kcbUyLD.png]
Cel do końca sierpnia: 5000zł.

"Shoot for the stars, aim for the moon"




Jakby ktoś wiedział skąd brać treści na np. pinterest to chętnie bym przyjął taką wiedze (chodzi mi o prawa autorskie itd. bo nie wiem czy mozna brac kontent np. z instagrama i dawac na inne social media, nie chciałbym trafić za to do bidula Jerk). Chętnie też bym usłyszał jakieś porady co do tego tematu.


RE: Zamiana w szefa - internetowy zarobek - itmaster - 24-04-2022 20:06

Powodzenia, jak to mówią do trzech razy sztuka, więc może teraz się uda.

Co do treści, jeśli chodzi Ci o zdjęcia, to za darmo bez łamania praw autorskich to na pewno można brać z https://pixabay.com
tylko pewnie nie tylko Ty będziesz stamtąd czerpał inspiracje, więc mogą się pojawić duble. Najlepiej to by było tworzyć samemu grafiki/robić zdjęcia, żeby były oryginalne.