Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliasy mailowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Aliasy mailowe (/Temat-Aliasy-mailowe-173977)



Aliasy mailowe - malpa2 - 21-04-2022 20:27

Hej, zna się ktoś na poczcie mail i aliasach?
Na o2 można mieć maksymalnie 6 alisów mailowych. Wiecie może jaka ilość jest na innych pocztach jak onet, wp, int.pl, gmail, protonmail?


RE: Aliasy mailowe - Shadow271 - 21-04-2022 20:35

Na kontach gmail możesz wstawiać kropki, np:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Drugi sposób to dodanie plusa, np:
[email protected]

W obu przypadkach wszystkie maile przyjdą na skrzynkę [email protected].

Jeżeli dobrze się orientuję to maksymalna długość adresu email to 254 znaki, także kombinacji jest wiele Smile


RE: Aliasy mailowe - malpa2 - 22-04-2022 09:23

(21-04-2022 20:35)Shadow271 napisał(a):  Na kontach gmail możesz wstawiać kropki, np:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Drugi sposób to dodanie plusa, np:
[email protected]

W obu przypadkach wszystkie maile przyjdą na skrzynkę [email protected].

Jeżeli dobrze się orientuję to maksymalna długość adresu email to 254 znaki, także kombinacji jest wiele Smile

I ile maksymalnie takich aliasów mogę mieć na gmail?
Wolałbym żeby można było tworzyć nowe nazwy a nie z kropkami, jest taka opcja?


RE: Aliasy mailowe - itmaster - 22-04-2022 11:13

Na wp kiedyś było max 2 aliasy na darmowym koncie, ale teraz z czego widzę, jest chyba no limit, bo stworzyłem 5 i nadal mogę tworzyć nowe.

Natomiast w tym gmailem to nie wiedziałem, dobry patent.


RE: Aliasy mailowe - malpa2 - 22-04-2022 11:31

(22-04-2022 11:13)itmaster napisał(a):  Na wp kiedyś było max 2 aliasy na darmowym koncie, ale teraz z czego widzę, jest chyba no limit, bo stworzyłem 5 i nadal mogę tworzyć nowe.

Natomiast w tym gmailem to nie wiedziałem, dobry patent.

Tak? To spróbuj 10 Big Grin Bo np o2 można mieć max 6 a potem już więcej nie. Szukam dlatego takiej poczty gdzie da się 10 a jeśli więcej to jeszcze lepiej.


RE: Aliasy mailowe - itmaster - 22-04-2022 12:02

No dobra, jest limit do 9 aliasów. Oczywiście musiałem sprawdzić manualnie, bo nigdzie nie raczą o tym napisać.


RE: Aliasy mailowe - Shimeon - 22-04-2022 13:50

Na outlook da się stworzyć maksymalnie 10 aliasów, a na gmailu bodajże 30, ale nie sprawdzałem.


RE: Aliasy mailowe - malpa2 - 22-04-2022 14:30

(22-04-2022 12:02)itmaster napisał(a):  No dobra, jest limit do 9 aliasów. Oczywiście musiałem sprawdzić manualnie, bo nigdzie nie raczą o tym napisać.

No widzisz, dzięki. Zawsze to lepiej 9 niż 6 na o2.pl ale może jeszcze znajdę pocztę gdzie da się 10 i więcej Wink