Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nielimitowana ilość numerów do aktywacji kont - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nielimitowana ilość numerów do aktywacji kont (/Temat-Nielimitowana-ilosc-numerow-do-aktywacji-kont-173941)

Strony: 1 2


RE: Nielimitowana ilość numerów do aktywacji kont - patryczek1425 - 22-04-2022 23:20

w orange już 5 zł przynajmniej u mnie xd


RE: Nielimitowana ilość numerów do aktywacji kont - masynmassino - 18-09-2022 21:04

Wysłałem SMS i działa.

Czyli płacę 3 czy tam 5 zł miesięcznie, i jak mam abonament na głównym numerze bez limitu, to rozumiem na tym ekstra numerze też mogę sobie dzwonić bez limitu.

A jak ktoś dzwoni na mój ekstra numer to mi się w telefonie wyświetla że to z tego źródła ktoś dzwoni/pisze?


RE: Nielimitowana ilość numerów do aktywacji kont - ZaRogiemHajs - 07-10-2022 11:06

zadziała na wu + ?


RE: Nielimitowana ilość numerów do aktywacji kont - Sakla13 - 14-10-2022 12:57

W takim razie muszę przenieść numer do orange