Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ilość subskrypcji na stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Ilość subskrypcji na stronę (/Temat-Ilosc-subskrypcji-na-strone-173897)



Ilość subskrypcji na stronę - itmaster - 02-04-2022 11:56

Chciałem sobie wyciągnąć informację o ilości subskrypcji + ewentualnie ilość wyświetleń wszystkich filmów na moim kanale YT.
Chodzi mi o surowe dane w postaci liczb, które mógłbym wrzucić np. w tekst strony , nie żadne gotowe widgety.

Czy ktoś już coś takiego robił i mógłby się podzielić w jaki sposób?

Jest to gdzieś udostępnianie, czy zostaje zrobić jakiś scrapper zczytujący prosto z profilu kanału?


RE: Ilość subskrypcji na stronę - Shimeon - 02-04-2022 13:21

(02-04-2022 11:56)itmaster napisał(a):  Chciałem sobie wyciągnąć informację o ilości subskrypcji + ewentualnie ilość wyświetleń wszystkich filmów na moim kanale YT.

Ilość subskrypcji:

YouTube Studio > Statystyki > Przegląd > Wyświetl liczbę w czasie rzeczywistym > Tam gdzie masz ustawione "Ostatnie 28 dni" zmieniasz na "Od początku".


Łączna ilość wyświetleń we wszystkich filmach:

YouTube Studio > Statystyki > Przegląd > zjeżdżasz na sam dół do "Twoje najpopularniejsze filmy w tym okresie" > Pokaż Więcej > Wyświetlenia według: Film > Od początku > Pozycja "Łącznie".


Mam nadzieję, że pomogłem. Smile


RE: Ilość subskrypcji na stronę - itmaster - 02-04-2022 18:30

No tak, wiem że w tych miejscach są statystyki, tylko teraz je je osadzić na swojej stronie i najlepiej, żeby się odświeżały w miarę na bieżąco?