Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? (/Temat-Offerwalle-a-niska-stawka-w-Polsce-jak-to-obejsc-173896)

Strony: 1 2


Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - fnavek123 - 02-04-2022 11:43

Cześć. Bardzo lubię wykonywać różnego rodzaju oferty z offerwalli (Tapjoy, Fyber, AdGem i tak dalej). Oferty te najczęściej polegają na pobieraniu różnego rodzaju gier i wykonywaniu w nich określonego postępu.
Jednak jak dobrze wiemy - stawki oraz ilość tych zadań dostępnych dla osób w Polsce jest bardzo kiepska. I tutaj rodzi się moje pytanie do Was:

Czy istnieje jakikolwiek sposób, aby obejść ten problem i móc wykonywać oferty za stawkę innych krajów (Niemcy, Holandia, UK, US)?

Kilkukrotnie testowałem użycie VPN'a, ale w większości przypadków był on wykrywany przez offerwalle. Może jednak są jakieś aplikacje, które nie są wykrywalne? Najbardziej interesuje mnie wykonywanie tych zadań na telefonie. Za wszystkie komentarze i przemyślenia na ten temat będę bardzo wdzięczny.


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - pkulma301 - 02-04-2022 12:41

Tak.Kupić np kartę w Niemczech np.Innej opcji nie ma


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - fnavek123 - 02-04-2022 13:27

(02-04-2022 12:41)pkulma301 napisał(a):  Tak.Kupić np kartę w Niemczech np.Innej opcji nie ma

Jaki będzie miało to wpływ na otrzymywane oferty na stronach? Mówisz o karcie SIM, tak? Mógłbyś rozwinąć myśl?


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - PremAccHack - 02-04-2022 13:30

Kupujesz kartę SIM i łączysz się z netem 4G. Czyta tak jakbyś był za granicą zależy jaką kartę SIM kupisz


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - fnavek123 - 02-04-2022 13:40

(02-04-2022 13:30)PremAccHack napisał(a):  Kupujesz kartę SIM i łączysz się z netem 4G. Czyta tak jakbyś był za granicą zależy jaką kartę SIM kupisz

Ciekawe, o tym nie wiedziałem. Dostępne są gdzieś na forum posty, które jakoś dokładniej to opisują? Byłbym wdzięczny za jakieś linki, bo pierwszy raz o tym słyszę


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - Zarabiacz321 - 02-04-2022 23:43

Podajcie jakies stronki gdzie z niemiec sa fajne oferty, akurat jestem moge cos sobie poklikac.


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - itmaster - 03-04-2022 07:56

(02-04-2022 13:30)PremAccHack napisał(a):  Kupujesz kartę SIM i łączysz się z netem 4G. Czyta tak jakbyś był za granicą zależy jaką kartę SIM kupisz

Nadaje wtedy IP niemieckie, gdy jest włączona transmisja danych?


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - lipcaq - 03-04-2022 13:33

(02-04-2022 23:43)Zarabiacz321 napisał(a):  Podajcie jakies stronki gdzie z niemiec sa fajne oferty, akurat jestem moge cos sobie poklikac.

Ja aktualnie siedze w Niemczech i sobie pogrywam w gierki przez ySense, jak ktos zna jeszcze inne to rowniez poslucham opinii
link : ysense.com


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - pkulma301 - 03-04-2022 14:49

(02-04-2022 13:40)fnavek123 napisał(a):  
(02-04-2022 13:30)PremAccHack napisał(a):  Kupujesz kartę SIM i łączysz się z netem 4G. Czyta tak jakbyś był za granicą zależy jaką kartę SIM kupisz

Ciekawe, o tym nie wiedziałem. Dostępne są gdzieś na forum posty, które jakoś dokładniej to opisują? Byłbym wdzięczny za jakieś linki, bo pierwszy raz o tym słyszę
Normalnie wsadzasz kartę sim do tel i używasz danych mobilnych.Co tu więcej tlumaczyc


RE: Offerwalle a niska stawka w Polsce - jak to obejść? - FikuMikuś - 18-12-2022 01:27

Zamiast zabawy z zagraniczną kartą sim, wystarczy włączyć tryb samolotowy na telefonie, korzystać z wifi i włączyć vpn Smile