Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cotps.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cotps.com (/Temat-Cotps-com-173891)



Cotps.com - Lukasz5555 - 01-04-2022 15:21

Inwestycja w biznes typu HYIP.


-SZANSA NA DUŻE PIENIĄDZE

JAK TO WYGLĄDA ?

Firma z tego co przedstawiają - zarabia na handlu kryptowalutami - co jest wbrew pozorom jedną z prostszych metod pomnażania kapitału.
Płaci nam 3,6% dziennie z możliwością reinwestycji co 2 godziny.

Jak łatwo można sobie wyobrazić że tak wysoki procent jest nam wstanie z małej kwoty zrobić ogromną kwotę w ciągu kilku miesięcy.

Ja zainwestowałem 240$ dokładnie i gdybym reinwestował tą kwotę cały czas przez 6 miesięcy to dałoby to łącznie 120,000$ czyli ponad pół miliona złotych w pół roku.

Warto mieć jednak na uwadze, że takie biznesy nie trwają wiecznie i prawdopodobnie prędzej czy później się również ten skończy.

Pytanie właśnie jak dużo jesteśmy w stanie z tego wyciągnąć ?

Są różne strategię - Moja będzie taka, że przez najbliższy miesiąc będę ciągle reinwestował, a jak uzbieram kwotę powyżej 1000$ to zacznę systematycznie wypłacać - tygodniowo będzie wychodziło wtedy około 1200 PLN.

Pomimo sporego ryzyka zachęcam was do zainwestowania drobnej kwoty, nawet symboliczne 100 PLN, bo nawet z takiej kwoty jeśli ten biznes się utrzyma to po 6 miesiącach jesteście w stanie wyciągnąć około 50,000 PLN.

Refiink do rejestracji:
https://www.cotps.com#/pages/login/register?invite=772128

Przy rejestracji wpisujemy kod: 772128

Czysty link: https://www.cotps.com


RE: Cotps.com - szymon961 - 13-05-2022 15:28

Działam akurat na tej stronie mają wypłaty instant co jest bardzo dużym plusem projektu.
Na razie zwróciło mi się to co zainwestowałem plus jakieś 400$ na plus, więc na dzień dzisiejszy mogę polecić projekt.
Ciekawym jest fakt, że projektu nie ma na żadnej większej stronie monitorującej hyipy.


RE: Cotps.com - walek699 - 22-05-2022 16:21

(13-05-2022 15:28)szymon961 napisał(a):  Działam akurat na tej stronie mają wypłaty instant co jest bardzo dużym plusem projektu.
Na razie zwróciło mi się to co zainwestowałem plus jakieś 400$ na plus, więc na dzień dzisiejszy mogę polecić projekt.
Ciekawym jest fakt, że projektu nie ma na żadnej większej stronie monitorującej hyipy.

Działa w dalszym ciągu? Z minimalnym wkładem da się coś zarobić?


RE: Cotps.com - Lukasz5555 - 25-05-2022 19:24

(22-05-2022 16:21)walek699 napisał(a):  
(13-05-2022 15:28)szymon961 napisał(a):  Działam akurat na tej stronie mają wypłaty instant co jest bardzo dużym plusem projektu.
Na razie zwróciło mi się to co zainwestowałem plus jakieś 400$ na plus, więc na dzień dzisiejszy mogę polecić projekt.
Ciekawym jest fakt, że projektu nie ma na żadnej większej stronie monitorującej hyipy.

Działa w dalszym ciągu? Z minimalnym wkładem da się coś zarobić?
Już nie działa


Cotps.com - Hybrid1990 - 06-10-2022 16:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.