Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony typu dawny lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strony typu dawny lockerz.com (/Temat-Strony-typu-dawny-lockerz-com-173867)



Strony typu dawny lockerz.com - odysek34 - 27-03-2022 14:45

Cześć,

jestem z tego pokolenia, kiedy na lockerz.com oglądało się filmiki i czekało na restock, podczas którego mając bota zdobywaliśmy mcbooki, ipody nano i niezliczone ilośći doładowań na PayPal - czy ktoś może się orientuje, czy istnieje obecnie serwis o podobnych właściwościach? Wtedy jako młodziak miałem ograniczone możliwości inwestowania w zaawansowane boty, a i tak fajne rzeczy wpadały, teraz jakby nadal serwis działał, to by mi te kompy musieliby ciężarówką przywozić.. hehe, może ktoś z Was się orientuje, byłbym wdzięczny za informację


RE: Strony typu dawny lockerz.com - DDK - 28-03-2022 10:02

Raczej nie ma serwisów na taką skalę jak działało Lockerz. Było kilkanaście polskich projektów bliźniaczych, jednak chyba wszystkie upadły z oczywistego powodu - niska opłacalność.


RE: Strony typu dawny lockerz.com - MilanFan - 28-03-2022 15:16

Najlepszy restock był tutaj Big Grin