Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaySafeCard - czy ogólnie warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: PaySafeCard - czy ogólnie warto (/Temat-PaySafeCard-czy-ogolnie-warto-173848)



PaySafeCard - czy ogólnie warto - AeN` - 23-03-2022 19:23

Cześć, mam działalnością gospodarczą. Zastanawiam się nad wprowadzeniem płatności za usługi poprzez PaySafeCard, ponieważ moje usługi są skierowane również do młodzieży, którzy jeszcze niekoniecznie korzystają z kont bankowych.
Stąd takie ogólne pytanie czy jest to warte zachodu. Możliwe, że przyciągnie mi to kilku nowych klientów, ale chciałbym uniknąć sytuacji, że nic nie będę mógł zrobić z tymi pieniędzmi albo będą jakieś ogromne prowizje czy opłaty za prowadzenie konta.
Czy z PSC mogę sobie przelać pieniądze na konto bankowe bez problemów, jakie są prowizje itp.
Będę wdzięczny za opinie, szczególnie od osób, które mają lub miały styczność z PSC.


RE: PaySafeCard - czy ogólnie warto - Admin - 23-03-2022 22:45

Oczywiscie ze warto psc to GŁOWNY model płatności wykorzystywany przez młodzież w mikrousługach, najpewniej zarobisz na tym więcej niż przelewach/smsach, opieram na własnym doświadczeniu gdzie tego typu usługi swiadczę od ponad 10 lat.

Prowizja to przeważnie kilkanaście % w przypadku współpracy z hotpayem czy cashbillem niezbędne podpisanie umowy i posiadanie firmy.
Musisz przejść weryfikacje - każdy serwis psc weryfikuje ręcznie - osobno, jeśli szukasz odpowiedniego pośrednika w płatności to napisz do mnie na priv a wspomogę w uzyskanie lepszej stawki, konfiguracji oraz technicznych aspektach. Wink