Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR (/Temat-KRIPTOMAT-Bonus-34-EUR-173795)



KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - Boniekk - 13-03-2022 21:43

Ostatnio Kriptomat podwyższył wysokość swojego bonusu do 20 EURO. Na chwilę obecną według mnie jedna z najlepszych akcji, ponieważ środki nie są zablokowane na X dni. Można je wypłacić od razu Smile

Dorzucam od siebie 14 EUR refbacku, co daje całościowy zarobek około 34 EURO, bo wiadomo że jakieś prowizje za kupno/sprzedaż będą pobrane Wink

Wymagana rejestracja z linku zaproszeniowego, wykonanie KYC (zdjęcie dokumentu i selfie), dokonanie depozytu na 100 EURO a następnie dokonanie transakcji za tą kwotę.
Całość można tanio wypłacić na konto bankowe, bądź też zamienić na inne krypto (np. XLM, XRP, LTC) i przelać na giełdę.

Polecam serdecznie, i zapraszam wszystkich użytkowników którzy byli zadowoleni z moich poprzednich akcji refbackowych (działam w temacie już długi okres czasu).

Zapraszam do kontaktu, wysyłam instrukcję.


RE: KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - osob - 14-03-2022 13:43

Wow, expresowo, całość zakończona w dosłownie 7 godzin! Najszybsza akcja ever Smile polecam


RE: KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - subon - 15-03-2022 14:34

Również polecam, wszystko poszło bardzo szybko, ekspresowy refback


RE: KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - earner10 - 16-03-2022 05:23

Poproszę o reff


RE: KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - Domel32 - 16-03-2022 07:19

Szybki refback, dobry kontakt, duży plus ode mnie. Polecam.


RE: KRIPTOMAT - Bonus 34 EUR - Boniekk - 16-03-2022 14:33

Niestety kriptomat postanowił sobie w w ciągu dnia zmienić zasady gry... Zrobili to dzisiaj... Teraz wpłatę trzeba trzymać przez 30 dni....
https://help.kriptomat.io/pl/articles/2171564-program-polecen-kriptomat