Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20 tys. miesięcznie - dziennik McCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20 tys. miesięcznie - dziennik McCash (/Temat-20-tys-miesiecznie-dziennik-McCash-173787)



20 tys. miesięcznie - dziennik McCash - McCash - 11-03-2022 11:20

Cześć
Nie będzie długiego wstępu bo by powstał elaborat.
Mam 26 lat, ustabilizowaną sytuację życiową. Była firma budowlana, jest firma marketingowa. Praca fizyczna w branży budowlanej pomimo tego, że "na swoim"
pożera mnóstwo dnia. Postawiłem w całości na internet. Od połowy 2021 utrzymuje siebie i rodzinę z internetu, mam dwóch synów Smile
Z zarabianiem w internecie jestem za "pan brat" od początku 2015.
Było skracanie linków, subskrypcje sms, premium sms i kilka innych tematów.
Początki jak większość z nas. Teraz czas na afiliacje produktów finansowych.

Metody
1 - Afiliacja
Obecne działania w internecie opieram w całości na promocji głównie kont bankowych mBanku, Santandera, ING oraz Pekao Banku Polskiego.
Zarobki są regularne, jestem w stanie żyć z tego. Do założenia dziennika zmotywował mnie wynik z miesiąca stycznia, przebiłem pierwszy raz barierę 20tys.
Śmiało mogę postawić cel 300 - stu wygenerowanych leadów miesięcznie.
Do dnia założenia dziennika, czyli 11.03.2022 sytuacja wygląda tak:
44/300
Są to oczywiście wnioski z kampanii ING, mBanku oraz Pekao i Santandera.
Stawki wahają się od 100zł do 150zł. Ponadto w niektórych kampaniach przewidziane są bonusy za konkretną ilość sprzedaży.
Z moich obserwacji wynika, że mam średnią akceptowalność wniosków na poziomie 60%.
Wartość wszystkich wysłanych wniosków to obecnie 7380zł


Sieci Afiliacyjne z którymi współpracuję to:
ComperiaLead
Money2Money
SystemPartnerski.pl

2 - Forex
Tutaj raczkuję, nie mam żadnych wyników ponieważ poznaję rynki w wersji demonstracyjnej brokera Plus500.
W miesiącu kwietniu wejdzie pierwszy depozyt 1000 na realne konto.
W kręgu mojego zainteresowania będą pary najpopularniejszych walut oraz czołowe surowce. Póki co nie stawiam tu żadnych celów.


3 - kryptowaluty
Interesuje się również inwestycją w cyfrowe pieniążki.
Podjąłem decyzje o budowaniu e-portfela, uważam że w chwili obecnej temat jest również raczkujący a pierwsze konkretne kroki zostaną podjęte w miesiącu kwietniu. W planach regularna inwestycja kwot rzędu 2000-3000/ miesięcznie.


4 - Inne metody
Kolejność metod nie jest przypadkowa. To moja piramida "Maslowa" W podpunkcie czwartym może pojawić się:
E-Whoring
Afiliacja programów erotycznych
Afiliacja programów inwestycyjnych
Czas pokaże.
W pierwszej kolejności będę się skupiał na afiliacji produktów finansowych.

Podsumowanie:
Dziennik powstaje jako mój motywator. Nigdy nie będzie powiązany z żadnym mentoringiem. Pojawią się w nim moje przemyślenia oraz ewentualne wskazówki, a pytania odnośnie zarobkowania proszę zadawać publicznie - odpowiedzi również będą publiczne.
W kolejnym poście który prawdopodobnie dodam po weekendzie można oczekiwać raportu z efektów pracy oraz więcej screenów.
Dziennik będzie długofalowy i aktualizowany nawet dwa razy w tygodniu.

Poniżej lista rachunków z SystemuPartnerskiego.pl

[Obrazek: x1.jpg]


RE: 20 tys. miesięcznie - dziennik McCash - Hybrid1990 - 11-03-2022 11:26

Założenie nowego konta bez wiedzy i zgody administracji to prosta droga do permbana.
Wracaj z łaski swojej na swoje poprzednie konto panie Bidbar96.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.