Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. (/Temat-Moj-pierwszy-dziennik-pracy-Od-0-do-Czas-pokaze-173722)



Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. - Tekri - 25-02-2022 11:38

Witajcie.
Zacznę od tego, że jestem zielony w temacie kryptowalut lecz od kilku dni a może nawet tygodni staram się zarobić jakiś grosz na nich. Z każdym dniem poszerzam swoją wiedzę na ich temat lecz czasami mam za dużo pomysłów w głowie przez co dużo rzeczy robię chaotycznie co prowadzi do zdemotywowania. Dlatego aby znaleźć motywację i usystematyzować swoje dalsze kroki założyłem ten dziennik pracy. Chciałbym w nim wyznaczać sobie własne zadania a następnie opisywać ich wyniki dzięki temu nie będę czuł takiego natłoku w głowie.

Co było przed założeniem dziennika pracy:
Grałem w D2R aby zdobyć cenne przedmioty i trochę na nich zarobić. Na chwilę obecną pomysł porzuciłem, ale chciałbym do niego powrócić. Później zająłem się kryptowalutami, zdobyłem bardzo podstawową wiedzę na ich temat i założyłem konto na giełdzie Binance. Zrobiłem KYC choć miałem i nadal mam pewne obawy co do tego, aby nie wykorzystali moich danych w inny sposób. Następnie wpłaciłem 800zł (200$) na powyższą giłdę i kupiłem kilka kryptowalut. Po pewnym czasie dowiedziałem się co to jest lunchpad i zainwestowałem część kryptowalut w altcoina ALPINE. Następną inwestycją na giełdzie Binance był staking w kryptowalutę Moonbeam (GLMR). Na chwilę obecną czekam na dalszy rozwój sytuacji na rynku kryptowalut.

25.02.2022r.
Zastanawiam się nad zakupem złota: Inflacja i rosnące ceny sprawiają, że nasze (moje i żony) oszczędności są co raz mniej warte co sprawia, że mam poczucie zniesmaczenia i poirytowania, ponieważ część godzin które spędziłem w pracy stały się bezwartościowe i ten zmarnowany czas można było poświęci dla moich dzieci.
Moje następne zadania to:
1. Dowiedzieć się gdzie można kupić złoto
2. Jak sprawdzić autentyczność kupowanego złota

No to czas START