Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę (/Temat-Wojna-w-Europie-Rosja-zaatakowala-Ukraine-173718)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - pkulma301 - 03-04-2022 15:06

(07-03-2022 22:35)Hybrid1990 napisał(a):  Ja wstawiłem dane od ONZ, nie Zełeńskiego (który de facto może mówić co chce w obliczu wojny), a to są tylko te zgony, co są przez nich potwierdzone, ale tak jak napisali, tych ofiar jest dużo więcej i ta statystyka będzie cały czas rosnąć, wiadomo.
Tak dla mnie jest patykowa bo nie wiadomo nic na temat strat.Do Polski przybyło juz 2,5 mln (Większość nierobow żerujących na dobroci).Wątpię żeby biedny Ukrainiec jeździł zajebisty samochodem robił zakupy w markowych sklepach i czy posiadał najnowszego IPhone.Dorwali frajerów i będą ich doic.A za rok będziesz gadał po Rusku


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Hybrid1990 - 04-04-2022 13:28

(03-04-2022 15:06)pkulma301 napisał(a):  Tak dla mnie jest patykowa bo nie wiadomo nic na temat strat.

Sam siebie zaorałeś - co ci wiedzieć o stratach wobec faktu, że największy kraj na świecie, który posiada drugą największą armię na świecie, już od ponad miesiąca nie może podbić - jak to określasz - biednej patykowej Ukrainy? Piszesz tak jakbyś nie wierzył w żadne info w necie dot. wojny, bo niby nie ma żadnych wiarygodnych dowodów, a sam wysnuwasz wnioski wyssane z palca, "bo tak to mi się widzi".
Do pozostałej części twojej wypowiedzi się nie wypowiadam, bo to jakiś trollowaty wysryw odnoszący się do niczego. Jeśli nie masz nic merytorycznego do napisania w tym temacie, to radzę odpuścić, za kolejną próbę marnego trollowania zobaczysz bana, to nie jest temat do śmieszkowania, spoważniej, albo dorośnij.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - MolterLOW - 04-04-2022 15:59

Rosja to nie ludzie to sa bydlaki. ONi nie walcza z żołnierzami tylko z cywilami


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - caliber - 18-04-2022 18:36

Ciekawe jak to się rozwinie gospodarczo. Francja i Niemcy ugną się po pewnym czasie i powrócą do pełnych relacji handlowych? I jak długo Europa będzie ponosić koszty własnej nieodpowiedzialności.. Pomijając to, warto prześledzić postawę i wypowiedzi Turcji od początku konfliktu. Wzór do naśladowania dla reszty głów państw.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - jwppl - 19-04-2022 08:24

ja sie panowie juz powoli chyba odcinam od tego temaatu bo jest to na dłuższą metę dołujące... Widzę w tym konflikcie jakieś ukryte ogromne interesy światowej finansjery, a nie sam fakt że rosji odbiło i chciała podbić Ukraine


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Kirito92 - 19-04-2022 09:41

(04-04-2022 15:59)MolterLOW napisał(a):  Rosja to nie ludzie to sa bydlaki. ONi nie walcza z żołnierzami tylko z cywilami

Kiedy propaganda wejdzie za mocno...

(04-04-2022 13:28)Hybrid1990 napisał(a):  
(03-04-2022 15:06)pkulma301 napisał(a):  Tak dla mnie jest patykowa bo nie wiadomo nic na temat strat.

Sam siebie zaorałeś - co ci wiedzieć o stratach wobec faktu, że największy kraj na świecie, który posiada drugą największą armię na świecie, już od ponad miesiąca nie może podbić - jak to określasz - biednej patykowej Ukrainy? Piszesz tak jakbyś nie wierzył w żadne info w necie dot. wojny, bo niby nie ma żadnych wiarygodnych dowodów, a sam wysnuwasz wnioski wyssane z palca, "bo tak to mi się widzi".
Do pozostałej części twojej wypowiedzi się nie wypowiadam, bo to jakiś trollowaty wysryw odnoszący się do niczego. Jeśli nie masz nic merytorycznego do napisania w tym temacie, to radzę odpuścić, za kolejną próbę marnego trollowania zobaczysz bana, to nie jest temat do śmieszkowania, spoważniej, albo dorośnij.

Od kiedy Rosja próbuje podbić Ukrainę?


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - twardy - 19-04-2022 10:16

(19-04-2022 09:41)Kirito92 napisał(a):  Kiedy propaganda wejdzie za mocno...

Przeciez u kacapow nic sie nie zmienilo od 80 lat. Jak przyszli "wyzwalac" Polske to gwalcili co sie dalo, zabijali zwierzeta i srali ludziom do zboza. Kacap to tepe zwierze, glupi hivowiec, bez dostepu do biezacej wody i srajacy za stodola. To nie jest zadna propaganda. To sa fakty. Mam nadzieje, ze przez kolejne 100 lat beda zarli gruz. To jest w naszym i swiata interesie.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Hybrid1990 - 19-04-2022 10:54

(19-04-2022 09:41)Kirito92 napisał(a):  Od kiedy Rosja próbuje podbić Ukrainę?

Wiadomo że nie chodzi o prawdziwe podbicie kraju, w którym ruscy wcielą całe terytorium Ukrainy do swojego, chcą kropnąć/pojmać Zełeńskiego, aby postawić za niego swojego człowieka i zbudować tam rząd z prorosyjskich/skorumpowanych ludzi, aby Ukraina była całkowicie na sznurkach rosji, jest to jak najbardziej podbicie państwa.

twardy nie zapominaj o kradzieżach, tak samo licznych jak gwałtów, ruskie przeżyły prawdziwy szok, jak wjechali do Ukrainy, nie spodziewali się tak dobrze rozwiniętej infrastruktury oraz bogactwa w domach większego niż u nich. Ostatnio był news że jakaś firma kurierska odmówiła przesyłania setek paczek z Ukrainy do rosji, które okazały się być zrabowanymi dobrami z domów cywili przez ruskich. Ruskie plądrowało wszystko na swojej drodze w czasach II wojny światowej, teraz jest tak samo, mentalność ruskich się nie zmieniła.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - radek0389 - 19-04-2022 18:48

W czasach II wojny światowej, to ruscy wyrywali krany ze ścian, sądząc że zamontują u siebie i będą mieć wodę. Ogólnie to dzicz, do uśpienia jak psy.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - PRO86x - 23-04-2022 08:48

(19-04-2022 18:48)radek0389 napisał(a):  W czasach II wojny światowej, to ruscy wyrywali krany ze ścian, sądząc że zamontują u siebie i będą mieć wodę. Ogólnie to dzicz, do uśpienia jak psy.

Dla mnie Rosjanie to dzikusy.. Podczas drugiej wojny światowej w samym tylko Berlinie zgwałcili ponad 100.000 tysięcy Niemek.