Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Zlecenia (/Forum-Zlecenia-306)
+---- Wątek: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! (/Temat-Masz-pomysl-na-projekt-Chetnie-zainwestuje-173713)

Strony: 1 2


Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 23-02-2022 09:00

Cześć,

W związku z tym, że pojawiły się dodatkowe fundusze to postanowiłem zainwestować je w współpracę oraz perspektywiczny projekt. Odpadają wszelkie kryptowaluty itp. Kwota inwestycji to na ten moment 100 000 zł. Nie będę się rozpisywał gdyż wszelkie szczegóły przedstawię osobie, która faktycznie przekona mnie do ewentualnej współpracy. Jestem świadomy i doświadczenie mi pokazało że ciężko znaleźć odpowiednią współpracę partnerską za pośrednictwem Internetu, ale jednak postanowiłem kolejny raz spróbować.

Proszę zainteresowane osoby wyłącznie o kontakt poprzez prywatną wiadomość

Pozdrawiam


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 16-03-2022 12:41

Można dalej śmiało pisać Wink


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 10-04-2022 08:53

Niestety wiele propozycji nie było dla mnie interesujących. Z tego względu podbijam kwotę inwestycyjna do 150 000 zł. Proszę jednak o kontakt osoby z rzetelnym i przemyślanym planem biznesowym.


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 28-04-2022 19:15

podbijam !


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 13-10-2022 14:53

Po krótkich problemach zdrowotnych i rodzinnych wracam z ponowieniem oferty współpracy.

Obecnie jestem w stanie zainwestować 150 000 zł w projekt i współpracę nad projektem, który będzie wart poświęcenia czasu i uwagi pomimo obecnych problemów na świecie z jakimi idzie nam się mierzyć. 

Propozycję współpracy proszę wysyłać tylko za pośrednictwem PRIV.

Pozdrawiam


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 15-12-2022 12:17

Odświeżę ponownie trochę temat....

Postanowiłem jeszcze raz napisać w tym temacie, bo może akurat przez przypadek uda się nawiązać jakiś wartościowy kontakt, który przerodzi się w efektywną i efektowną współpracę. 

Nie zamierzam pisać tutaj eseji...Krótko, zainwestuje 150 000 zł w biznes online lub biznes stacjonarny na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. 

Oczywiście nie chce być biernym inwestorem. Chciałbym zaangażować się w rozwój danego biznesu/projektu a więc z pewnością można tutaj liczyć na to, że oprócz pieniędzy zainwestuje również swój czas wraz z odpowiednim zaangazowaniem. 

Proszę o kontakt tylko poważne osoby z poważnymi i przemyślanymi propozycjami współpracy. Nie interesują mnie żadne giełdy i tym podobne projekty.

Pozdrawiam


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 08-02-2023 13:43

Informuję, że temat jeszcze przez jakiś czas będzie aktualny. Zapraszam na PW.


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 14-04-2023 14:42

Witam ponownie !

Informuję, że obecne oferty nie były dla mnie satysfakcjonujące i to nie było to czego szukam. Chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że nie chce być inwestorem pasywnym, ale aktywnym, który również będzie pracował przy danym projekcie. Nie szukam projektu, który szybko przyniesie zyski, ale mądrej i poukładanej strategii działania. 

Proszę jeszcze raz o kontakt, ale TYLKO takie osoby, które faktycznie mają pomysł. 

Standardowo proszę zainteresowane osoby o kontakt PRIV.

Pozdrawiam


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 15-05-2023 09:05

No cóż.....Dalej Panie i Panowie aktualne Big Grin


RE: Masz pomysł na projekt ? Chętnie zainwestuję ! - EfectiveWork - 02-06-2023 16:06

Zapraszam na PRIV osoby, które oprócz ewentualnej inwestycji poszukują również wspólnika, który będzie pracował na rzecz danego pomysłu/niszy. W żadnym wypadku nie zamierzam być inwestorem biernym. Zależy mi na rozwijaniu danego pomysłu jeżeli będzie on miał sens i faktycznie będzie miał szansę przebicia w obecnych czasach.