Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę zrobienie porządku z seo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę zrobienie porządku z seo (/Temat-Zlece-zrobienie-porzadku-z-seo-173708)



Zlecę zrobienie porządku z seo - piotrgk4 - 21-02-2022 13:45

Witam.
Poszukuje kogoś kto mi zrobi porządek na stronie z ogólnie pojętym seo.

Link do strony:filmiki.tv/

Strona posiada amp, rss, sitemapy, google news itp

Strona 14k podstron z treściami, 11k podstron z tagami i około 140k podstron z użytkownikami.

W 2019 dostałem przekierowanie z dużej domeny do mojej strony. Wraz z przekierowaniem ruchu google nadpisało również parametry url z innej domeny.


Na czym mi zależy:
-ustalić jakie adresy są kanoniczne, których brakuje i je uporządkować.
-zrobić porządek z parametrami w URL
-zadbać o jak najlepszy wygląd url w google dla wszystkich treści
-sprawdzić które domeny odsyłające są dobre i resztę zablokować
-ewentualnie dostarczyć kilka tekstów wzmacniające dane kategorie
-ewentualnie wzmocnić domenę pod określone słowa kluczowe
-zadbać by priorytet w indeksowaniu miały podstrony z treściami.
-przedstawić możliwości oraz szacowane wyniki inwestowania w seo długoterminowego.

W skrócie trzeba zadbać o domenę.

Zdjęcia:

[Obrazek: qaNLpvd.jpg]

[Obrazek: 2hSop1S.jpg]




Budżet: 200-3000zł zależne od podjętych działań. Jest możliwość rozszerzenia budżetu o konkretne miesięczne kwoty.

Kontakt: PW lub mail:[email protected]


Zlecę zrobienie porządku z seo - Majka - 02-06-2022 10:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.