Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobranie odpowiednej grupy do ankiet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobranie odpowiednej grupy do ankiet (/Temat-Dobranie-odpowiednej-grupy-do-ankiet-173673)



Dobranie odpowiednej grupy do ankiet - Hasis1 - 13-02-2022 21:24

Chodzi mi o to co wpisujecie, że klasyfikujecie się do ankiety?

Bo jak robiłem mnóstwo ankiet to zawsze dostaję, że albo nie do tej grupy poszukiwanej albo nie mają żadnej i już nie wiem co mam zrobić. Próbuję zarobić nawet te durne 4zł (1$) a mi kompletnie nie wychodzi.

Prosiłbym o jakieś rady w dobieraniu odpowiedzi, bo już we mnie taki wkurw się ładuję przez te ankiety (+ stracony czas na nie), że mam ochotę komuś ostro przywalić w twarz Angry



RE: Dobranie odpowiednej grupy do ankiet - Shimeon - 13-02-2022 23:22

Gdy wyświetli się Tobie pytanie "Czy ty lub ktoś z twoich bliskich jest związany z..." to wybierasz odpowiedź, że nie, nie jesteś (nawet jeśli to nieprawda). Następne pytania mogą dotyczyć tematu produktów spożywczych - słodyczy, napoi. Aby się zakwalifikować do takiego badania, zalecane jest wybranie jak największej liczby odpowiedzi (produktów do zaznaczenia). Czasem mogą się też zapytać o jakiś jeden konkretny produkt, np. czy masz w domu smartwatch, jeżeli tak to kiedy go zakupiłeś, czy masz zamiar kupić nowy w ciągu 2-5 lat, itp. Uważaj też na pytania kontrolne, bo i na nie się nie raz natkniesz. Powodzenia!


RE: Dobranie odpowiednej grupy do ankiet - Hybrid1990 - 13-02-2022 23:32

Są poradniki na forum, opcja szukaj.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.