Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W1tty 5€ za rejestrację + 5€ płatność kartą + 2€ Refback - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: W1tty 5€ za rejestrację + 5€ płatność kartą + 2€ Refback (/Temat-W1tty-5%E2%82%AC-za-rejestracje-5%E2%82%AC-platnosc-karta-2%E2%82%AC-Refback-173653)



W1tty 5€ za rejestrację + 5€ płatność kartą + 2€ Refback - Prizmo* - 09-02-2022 20:40

Opis W1TTY
Inteligentne finanse dla każdego
W1TTY oferuje poczucie odpowiedzialności za własne finanse, a także nagrody, cashbacki oraz innowacyjne programy lojalnościowe i partnerskie.

W1TTY oznacza 3 rzeczy W1TTY daje Ci kontrolę nad pieniędzmi, ułatwia dokonywanie dobrych wyborów i jest dostępny zawsze, gdy go potrzebujesz.

Program Nagród W1TTY nagradza za aktywność w aplikacji.
Wykonywaj codzienne różne zadania i wyzwania i otrzymaj punkty W1TTY, które można wymieniać na prezenty później!
Otrzymuj nagrody za korzystanie z konta W1TTY Użytkowanie W1TTY codziennie daje Ci specjalną nagrodę Zbieraj punkty W1TTY i wymieniaj ich na nagrody
Zdobądź atrakcyjne nagrody i prezenty za zebrane punkty

Moja propozycja:

Refback za poprawne założenie konta z mojego linku w postaci 2 euro.
Płatne w momencie gdy pojawisz się na liście zarejestrowanych. Ty dostajesz od W1TTY 5€ + 2€ z mojego refback

Link z refbackiem + 7€ łącznie (link działa tylko wchodząc w niego na telefonie)
https://w1tty.page.link/aezhSK4wK1KhyY2y8
Skrócony (link działa tylko wchodząc w niego na telefonie)
https://fpq.pl/J8foEguK

CZYSTY LINK: ( nie otrzymujecie nic )
https://www.w1tty.com/


Kontakt PW po refback.

PŁATNOŚĆ:
W1tty
Wise
Revolut
Dipocket, Up And GO
Zen
BLIK
PayPal
Przelew



Dodatkowo za dowolną płatność za minimum 1€ dodają 5€ jeszcze, więc w sumie zyskujesz 12€.


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 2€ Refback - boksowany - 10-02-2022 23:04

Ja założyłem konto z reflinka. podałem wszystko do weryfikacji i czekam 24h juz


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 2€ Refback - VXV - 10-02-2022 23:15

Również jestem zarejestrowany, czekam aż dostanę bonus od W1TTY i zgłoszę się na priv


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 2€ Refback - 12nowek - 11-02-2022 15:31

Za zapłacenie karta wirtualną za min 1zl dostaje się dodatkowe 5€. Bynajmniej ja dostałem, nie wiem czy dalej tak jest


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 2€ Refback - Pogmej - 11-02-2022 23:49

Niby za płatność kartą ale przyznają za dowolną płatność. Ja zleciłem wypłatę bonusu za rejestracją na Revolut i na drugi dzień dostałem kolejny bonus.


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 2€ Refback - Prizmo* - 16-02-2022 21:14

Tak, za płatność kartą dodatkowe 5 dają, wypłacałem z Żony konta na Zen i wpadła 5 jeszcze


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 5€ płatność kartą + 2€ Refback - boksowany - 16-02-2022 23:30

A ja uważam, że ta firma to oszuści i scam. dlaczego? użyłem linku do założenia konta. dodałem zdjecia dowodu osobistego, oraz selfie i od momentu kliknięcia "sprawdź" nie mam nic oprocz komunikatu "weryfikacja trwa dluzej niz ozekiwano , sprawdz ponownie za 5m." na weryfikacje czekam juz 6 dzień.. Nie ma żadnego kontaktu z supportem, nie da sie napisać ticket, ani pomocy technicznej. Jedyna forma widoczna to czat z botem..

"


RE: W1tty 5€ za rejestrację + 5€ płatność kartą + 2€ Refback - Prizmo* - 18-02-2022 15:46

(16-02-2022 23:30)boksowany napisał(a):  A ja uważam, że ta firma to oszuści i scam. dlaczego? użyłem linku do założenia konta. dodałem zdjecia dowodu osobistego, oraz selfie i od momentu kliknięcia "sprawdź" nie mam nic oprocz komunikatu "weryfikacja trwa dluzej niz ozekiwano , sprawdz ponownie za 5m." na weryfikacje czekam juz 6 dzień.. Nie ma żadnego kontaktu z supportem, nie da sie napisać ticket, ani pomocy technicznej. Jedyna forma widoczna to czat z botem..

"

Nie zgadzam sie z tym, wszystko działa, schodzi im mega długo teraz, ale widze powoli wpadają refy, wypłacać też wypłacają za to, więc nie ma na co na razie narzekać, jedynie na to że im tyle schodzi
"Użytkownik boksowany, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana."


W1tty 5€ za rejestrację + 5€ płatność kartą + 2€ Refback - Majka - 21-02-2022 20:20

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.