Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Mining TRX - wypłacalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: Cloud Mining TRX - wypłacalny (/Temat-Cloud-Mining-TRX-wyplacalny-173652)



Cloud Mining TRX - wypłacalny - Rykoszet - 09-02-2022 05:33

Natrafiłem na nowy cloudmining TRX, w którym należy jedynie podać adres portfela po czym zaczyna nam "kopać".
Linki:
Czysty
Ref
Moc 10G/s, próg wypłaty ustanowiony na 8 TRX, wypłata dociera do portfela od 2 do 72 godzin, po 22 godzinach oczekiwania wypłata dotarła na obecną giełdę zonda, dawniej BitBay.

[Obrazek: paayyy001.png]


Obecnie próg wypłaty wynosi 25 TRX (przynajmniej u mnie). Nie wiem czy to na wskutek realizacji pierwszej odebranej płatności czy po prostu został całkowicie dla wszystkich zwiększony. NIE polecam również dokonywać żadnych depozytów, niewykluczone, że "dla zachęty" realizują pierwszą wypłatę jak miało to miejsce już w przeszłości z innymi mini koparkami w chmurze. Najlepiej podać adres portfela, po tygodniu zalogować się i przesłać nakopane TRX do swojego portfela i niech się zbiera dalej, zobaczymy.


RE: Cloud Mining TRX - wypłacalny - Beefski - 09-02-2022 06:55

Próg 25 TRX jest po rejestracji. Próbowałeś wypłacać DOGE i LTC na tej stronce? Bo widzę że na LTC i DOGE jest mniejszy próg do wypłaty i nie wiem ile wykupić G/s.