Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bg- 88 - SCAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bg- 88 - SCAM (/Temat-bg-88-SCAM-173628)



bg- 88 - SCAM - marekx - 05-02-2022 22:07

Spotkałem się z propozycją zarobku na stronie '' bg- 88 com. '' . Strona ta niby działa jak buchmacher , ale nie jest buchmacherem . Zarabia się tam na obstawianiu męczy i wygrywa gdy błędnie obstawiamy. Takie wstępne otrzymałem informacje. Chciałem zdobyć więcej informacji , szukałem ale nic nie mogę znaleźć . Może ktoś zna tą stronę i posiada wiedzę co to jest i jak faktycznie działa i jak na niej się zarabia , o ile zarobek jest możliwy .


RE: Buchmacherka - VXV - 06-02-2022 00:26

Akurat opinii w internecie na ich temat nie brakuje i jest to oczywiście SCAM.
Reklamują się głównie na mediach społecznościowych i w fałszywych artykułach na wątpliwej jakości blogach internetowych. W zeszłym roku działali jeszcze pod inną domeną, ale nie pamiętam już jej nazwy.


RE: Buchmacherka - marekx - 06-02-2022 08:30

Dzięki za informacje, szukałem opinie , jakiś nie mogłem znaleźć , może źle szukałem , ale dzięki .


RE: bg- 88 - SCAM - Zaperr44 - 07-02-2022 19:17

(05-02-2022 22:07)marekx napisał(a):  i wygrywa gdy błędnie obstawiamy.

Ta, a świstak siedzi i zawija w te sreberka Lol
Ja w tym przypadku byłbym już bilionerem.


bg- 88 - SCAM - Hybrid1990 - 15-06-2022 09:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.