Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta fb *zweryfikowane* pod reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konta fb *zweryfikowane* pod reklamy (/Temat-SPRZEDAM-Konta-fb-zweryfikowane-pod-reklamy-173609)



[SPRZEDAM] Konta fb *zweryfikowane* pod reklamy - rammus - 03-02-2022 23:44

1.Nazwa przedmiotu : Stażowe konta reklamowe zweryfikowane pod reklamy [fb.com/id]
2.Opis przedmiotu : Gwarancja miesiąc.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Telegram @knur69
5.Cena : 300zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BLIK / BTC

[Obrazek: image-2021-10-29-23-40-51-thumb-jpg-95f0...2d0b9b.jpg]


RE: [SPRZEDAM] Konta fb *zweryfikowane* pod reklamy - rammus - 17-02-2022 18:48

Zapraszam kolejne osoby.

Konto idealnie się sprawdzi również dla osób, które nie korzystają ze specjalnej kategorii reklam. 

Kupując ode mnie masz pewność, że reklama na fb, którą chcesz zrobić będzie działać. W razie w pomogę Ci dostosować tekst do algorytmu.

Oczywiście jeśli konto padnie nie z Twojej winy, daję 2 za free. 

Takiego sprzedawcy jak ja, który stawia na dobro klient a nie swoje jeszcze nigdy nie widziałem. Chyba sam kupie od siebie.


RE: [SPRZEDAM] Konta fb *zweryfikowane* pod reklamy - fozzer6 - 28-02-2022 16:25

300 zł za konto??


[SPRZEDAM] Konta fb *zweryfikowane* pod reklamy - Hybrid1990 - 31-03-2023 11:44

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.