Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GAMI (wczesny dostęp) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: GAMI (wczesny dostęp) (/Temat-GAMI-wczesny-dostep-173608)

Strony: 1 2


GAMI (wczesny dostęp) - ptasiorex - 03-02-2022 20:00

Witam. GAMI ogłosiło AIRDROP za wczesny dostęp do ich nowej aplikacji. Codziennie możemy kopać tokeny co 24h oraz dodatkowo co godzinę możemy obejrzeć dwie reklamy. Za mining zgarniamy 0,25 USD w ich tokenie natomiast za ogadanie reklam max 0,48USD, przy czym mamy limit 2 reklamy na godzinę. Projekty wygląda bardzo solidnie i raczej prawdopodobnie dojedzie do końca skoro zainwestowali już $$$ aby wydać apke w google play. Planowany start 2Q 2022.

Czym jest GAMI?
"Gami to ekscytująca nowa gra mobilna, która łączy dwa najgorętsze trendy w grach; RPG (gry RPG) i BRG (gry Battle Royale), które wykorzystują rozszerzoną rzeczywistość, aby stworzyć niesamowitą, wciągającą rozgrywkę, gdzie gracze walczą w bitwach, aby zdobyć tokeny o prawdziwej wartości. To doświadczenie jest dodatkowo wzmacniane, pozwalając graczom cieszyć się prawdziwym posiadaniem swoich zasobów w grze za pośrednictwem NFT. Ten nowy wspaniały świat gier jest możliwy dopiero teraz dzięki szybkiemu rozwojowi technologii blockchain."


Aplikacja
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamify.gami.android.app

UWAGA:
Rejestracja możliwa jest tylko przy pomocy zaproszenia za pomocą kodu z apki użytkownika już zarejestrowanego, bez niego nie da się zarejestrować niestety.

Kod zaproszenia:
UA9rNhZybfWJzWhVeR7kbGsvJAj1

Polecam bo wygląda to naprawdę dobrze.

PS. link do strony www projektu : https://www.gami.me/#about


RE: GAMI (wczesny dostęp) - Ela34 - 15-02-2022 19:41

Jak to wypłacić ?


RE: GAMI (wczesny dostęp) - ptasiorex - 15-02-2022 20:15

Nie wypłacisz narazie, dopiero jak projekt ruszy oficjalnie. I taka mala podpwiedz za kazdego poleconego z naszego kodu zaproszenia mozemy dodac sobie nowe konta na innych telefonach. Np ja zinstalowalem na 2 innych telefonach i wpadlo dodatkowe 10 dolców. Zbiera sie szybko
[Obrazek: Screenshot-20220215-200417.jpg]


RE: GAMI (wczesny dostęp) - pkulma301 - 16-02-2022 07:37

(15-02-2022 20:15)ptasiorex napisał(a):  Nie wypłacisz narazie, dopiero jak projekt ruszy oficjalnie. I taka mala podpwiedz za kazdego poleconego z naszego kodu zaproszenia mozemy dodac sobie nowe konta na innych telefonach. Np ja zinstalowalem na 2 innych telefonach i wpadlo dodatkowe 10 dolców. Zbiera sie szybko
[Obrazek: Screenshot-20220215-200417.jpg]
skąd znasz cenę jak nie było listingu


RE: GAMI (wczesny dostęp) - Gravity - 16-02-2022 12:16

Na bluestacksie nie działa, jest biały ekran.


RE: GAMI (wczesny dostęp) - ptasiorex - 16-02-2022 19:02

(16-02-2022 07:37)pkulma301 napisał(a):  
(15-02-2022 20:15)ptasiorex napisał(a):  Nie wypłacisz narazie, dopiero jak projekt ruszy oficjalnie. I taka mala podpwiedz za kazdego poleconego z naszego kodu zaproszenia mozemy dodac sobie nowe konta na innych telefonach. Np ja zinstalowalem na 2 innych telefonach i wpadlo dodatkowe 10 dolców. Zbiera sie szybko
[Obrazek: Screenshot-20220215-200417.jpg]
skąd znasz cenę jak nie było listingu

Nie znam to wg. ich wyliczenia Wink


RE: GAMI (wczesny dostęp) - pkulma301 - 16-02-2022 22:51

(16-02-2022 19:02)ptasiorex napisał(a):  
(16-02-2022 07:37)pkulma301 napisał(a):  
(15-02-2022 20:15)ptasiorex napisał(a):  Nie wypłacisz narazie, dopiero jak projekt ruszy oficjalnie. I taka mala podpwiedz za kazdego poleconego z naszego kodu zaproszenia mozemy dodac sobie nowe konta na innych telefonach. Np ja zinstalowalem na 2 innych telefonach i wpadlo dodatkowe 10 dolców. Zbiera sie szybko
[Obrazek: Screenshot-20220215-200417.jpg]
skąd znasz cenę jak nie było listingu

Nie znam to wg. ich wyliczenia Wink
To wiec te ich wyliczenia można wyrzucic do kosza.Jaka cena będzie wiadomo po listingu i nie ma się co sugerować ich cena


RE: GAMI (wczesny dostęp) - ptasiorex - 16-02-2022 23:04

Możliwe ale może być tak, że będzie o wiele więcej warte lub mniej albo zero. Sam wiesz jak jest, zaczekamy i się przekonamy. Nic nie inwestujemy a zyskać możemy.


RE: GAMI (wczesny dostęp) - xdax1 - 19-02-2022 22:06

Jakieś info o tej ich grze? Zdjęcia? Cokolwiek? Przecież oni na sklepie play mają trailer, który ma sceny z serialu xD
Stworzenie takiej aplikacji to grosze, więc nie widzę tutaj zbytnio dużej inwestycji a jeśli nie ma nic pokazane z gry, która ma wyjść 2Q 2022 no to jak na moje dziwne trochę...


RE: GAMI (wczesny dostęp) - ptasiorex - 20-02-2022 10:21

Na twiterz 75000 obserwujących, duza aktywność, do tego chca sie listowac na seedify. Jak dla mnie jest ok, chociaż nie takie projekty nie dojechały do końca...


Edit.

Zapytałem na mediach o film z gry i niby jakis gameplay udastepnili, także jest ok. Co do tej wyceny tego gbucks, to ma on dzierciedlac alokacje w usd tokena gami po cenie z ido, jesli dobrze zrozumiałem ?