Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kranik Shiba itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: Kranik Shiba itp (/Temat-Kranik-Shiba-itp-173570)

Strony: 1 2


Kranik Shiba itp - patryk6176 - 29-01-2022 16:34

Witam chciałem przedstawić wam kranik shibu placacy instant na coinbase
Klik co 11min mozna kliknac max 11 razy na 24h zarobki sa losowe od 0-350, jest tez dodatkowo captcha ktora daje 110% do kliku.

Czysty https://11bit.co.in/
Ref do kraników Cwallet: https://11bit.co.in/cw/[email protected]
Ref do kraników faucetpay: https://11bit.co.in/fp/[email protected]

@Edit
Zaktualizowalem linki gdyż sie troche pozmienialy

Zostaly dodane nowe krypto takie jak USTC, XTZ, LINK, GALA, XLM


RE: Kranik Shiba - pkulma301 - 29-01-2022 22:54

Od ilu wyplata


RE: Kranik Shiba - patryk6176 - 30-01-2022 00:46

(29-01-2022 22:54)pkulma301 napisał(a):  Od ilu wyplata
Nie ma minimum od razu wyplaca na coinbase


RE: Kranik Shiba - xdax1 - 30-01-2022 09:04

Fajnie, że od razu na coinbase leci. W tle od czasu do czasu można sobie odbierać.


RE: Kranik Shiba - SkylineR34 - 30-01-2022 10:28

11 klików dziennie daje średnio 0,005$ czyli po miesiącu codziennego klikania mamy 15 centów.
Tylko nie wydajcie tych kokosów na głupoty Jerk


RE: Kranik Shiba - xdax1 - 30-01-2022 10:58

(30-01-2022 10:28)SkylineR34 napisał(a):  11 klików dziennie daje średnio 0,005$ czyli po miesiącu codziennego klikania mamy 15 centów.
Tylko nie wydajcie tych kokosów na głupoty Jerk

Jak dla mnie nie należy tego przeliczać na tu i teraz. Moim zdaniem takie coiny się zbiera i trzyma.
Chyba nie mószę mówić o okresie wiele lat temu gdzie to samo pisano o zbieraniu satoshi z bitcoina. Dzisiaj byłoby to warto naprawdę sporo.
Czy chociażby ostatnio świeży temat - dogecoin, ktoś kto zbierał kilka lat temu tego coina mógł nieźle zarobić sprzedając na wzrostach które były.
Nie twierdzę, że te waluty będą cokolwiek warte, ale jeśli taki mem jak doge mocno wzrósł to jest już wszystko możliwe.


RE: Kranik Shiba - SkylineR34 - 30-01-2022 11:23

(30-01-2022 10:58)xdax1 napisał(a):  Jak dla mnie nie należy tego przeliczać na tu i teraz. Moim zdaniem takie coiny się zbiera i trzyma.
Równie dobrze możesz zrobić cokolwiek innego w tym czasie ze 10-100 lepszym zarobkiem i za to kupić tego coina i sobie go trzymać skoro w niego wierzysz.


RE: Kranik Shiba - xdax1 - 30-01-2022 11:48

Porównowaleś kupno coina do zbierania od czasu do czasu, to jest zupełnie co innego.

Cytat:Równie dobrze możesz zrobić cokolwiek innego w tym czasie ze 10-100 lepszym zarobkiem

Co można robić innego w mniej niż minute co da tak większy zarobek? Znasz coś czy to takie o sobie gadanie...Chętnie skorzystam Big Grin


RE: Kranik Shiba - SkylineR34 - 30-01-2022 12:06

(30-01-2022 11:48)xdax1 napisał(a):  Co można robić innego w mniej niż minute co da tak większy zarobek? Znasz coś czy to takie o sobie gadanie...Chętnie skorzystam Big Grin
Nawet tu na forum masz oferty - 1 komentarz na allegro i masz więcej niż przez kilka miesięcy codziennego klikania w tym kraniku Wink


RE: Kranik Shiba - Eduardo213 - 30-01-2022 15:07

(30-01-2022 10:58)xdax1 napisał(a):  
(30-01-2022 10:28)SkylineR34 napisał(a):  11 klików dziennie daje średnio 0,005$ czyli po miesiącu codziennego klikania mamy 15 centów.
Tylko nie wydajcie tych kokosów na głupoty Jerk

Jak dla mnie nie należy tego przeliczać na tu i teraz. Moim zdaniem takie coiny się zbiera i trzyma.
Chyba nie mószę mówić o okresie wiele lat temu gdzie to samo pisano o zbieraniu satoshi z bitcoina. Dzisiaj byłoby to warto naprawdę sporo.
Czy chociażby ostatnio świeży temat - dogecoin, ktoś kto zbierał kilka lat temu tego coina mógł nieźle zarobić sprzedając na wzrostach które były.
Nie twierdzę, że te waluty będą cokolwiek warte, ale jeśli taki mem jak doge mocno wzrósł to jest już wszystko możliwe.

O to to..

Jeszcze 2 lata temu ludzie się ze mnie śmiali, że klikam i zbieram dogecoina, a ja sobie klikałem, zbierałem ludzi pod siebie, pamiętam kranik co godzinę dawał 3 doge, do tego 50% z osób polecanych. I tak to szło. Dopiero w chwili jak doge zaczął rosnąć jak powalony, za sprawą wiadomo kogo, to zaczęli się do mnie zgłaszać. Chwalić się nie będę ile tak uzbieralem, ale była to bardzo ogromna ilość, do tego co jakiś czas za pieniądze z wypełniania ankiet dokupowalem za dosłownie grosze jakieś jakie mi zostawały na paypalu. Czasem warto w coś zainwestować kilka minut swojego czasu, o czym przekonałem się jeszcze za sprawą dropu UNI lub też FORTH ( Ten zdecydowanie lepiej dał mi zarobić). Kilka minut.