Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kupowanie w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kupowanie w shopie. (/Temat-Rozwiazane-Kupowanie-w-shopie-17354)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Kupowanie w shopie. - Jose - 30-11-2010 18:59

W lockerz wypełniam dane i mam nacisnać PAY NOW??? Wtedy przechodze do paypala a ja nawet nie mam karty kredytowej. Pomózćie


RE: Lupowanie w shopie. - haggard - 30-11-2010 19:07

Nie musisz mieć karty kredytowej płacąc przez Paypal. Wystarczy że masz na koncie paypal przynajmniej tyle, ile masz wydać na to coś z shopa Tongue Wtedy nie prosi o kartę.


RE: Lupowanie w shopie. - Jose - 30-11-2010 19:11

ale ja na koncie payal nie mam nic kasy


RE: Lupowanie w shopie. - diabloo07 - 30-11-2010 19:14

To jak chcesz kupowac jak nie masz kasy? :facepalm:


RE: Lupowanie w shopie. - haggard - 30-11-2010 19:14

To w taki sposób nic nie kupisz Tongue No sorki, ale jeśli coś kosztuje - to trzeba zapłacić.


RE: Lupowanie w shopie. - Jose - 30-11-2010 19:17

a jeśli podam nr karty i nie mam tam dolarów tylko złotówki to może być???


RE: Lupowanie w shopie. - cinexik - 30-11-2010 22:52

lockerz przyjmuje tylko dolary, na paypalu mozna zamieniac zlotowki na dolary, na karcie kredytowej CHYBA sie nie da zamieniac.


RE: Lupowanie w shopie. - diabloo07 - 01-12-2010 16:31

da sie, Paypal automatycznie przeliczy na PLN i wysle w dolarach.


RE: Lupowanie w shopie. - Szpak5 - 01-12-2010 20:12

To po co zbiera się punkty, skoro i tak trzeba za to płącić? Zbiore sobie 1500 pkt na ps3 i musze zapłacić 190coś $?? Jak to? Pomóżcie prosze, bo zielony jestem


RE: Lupowanie w shopie. - Tech - 02-12-2010 16:14

W shopie chodzi o to by obniżać sobie punktami cenę. Rzadko kiedy dany przedmiot dostaje się za same PTZ bo trzeba wydać na to ponad 100tys ptz. Jak chcesz mieć coś za darmo to czekaj na restocki i tam coś możesz urwać nawet za te 1500 PTZ, choć jest to bardzo trudne bo nagrody szybko schodzą.

Więcej poczytaj sobie na forum bo wszystko jest już opisane...

PS. Poprawiłem nazwę tematu.